© Open Culture archyvo nuotr.

Šį sekmadienį, balandžio 21 dieną, kauniečiai pirmą kartą sulauks populiariaus šiuolaikinio Baltijos baleto grupės spektaklio „Kitas pasaulis“ pagal legendinių „Depeche Mode“ muziką.

Inovatyvus ir sostinėje pilnas sales gerbėjų pritraukęs režisierės Marijos Simonos Šimulynaitės spektaklis „Kitas pasaulis“ praėjusiais metais „PixelAWARDS“ festivalyje pelnė metų skaitmeninių kūrybinių industrijų produkto prizą.

Ne be pagrindo, nes šis pasirodymas pasižymi įspūdingomis skaitmeninėmis technologijomis – šokėjai scenoje tampa mechaniniais organizmais, gyvenančiais šviesų, lazerių ir vaizdo projekcijų šalyje.

„Šokti spektaklyje „Kitas pasaulis“ yra kūrybinė atgaiva. Profesionali trupė bei kolegos verčia nesnausti, o kiekviena repeticija – pasitempti“, – pasakojo Baltijos baleto trupės šokėjas Naglis Bierancas, dėka šio spektaklio pradėjęs klausytis „Depeche Mode“ muzikos.

Prie profesnionalių trupės senbuvių prisijungę keli nauji talentai įnešė į spektaklį naujų idėjų ir choreografijos.

„Kiekvienas naujas žmogus į spektaklį ateina su savo indvidualiu požiūriu į spektaklio dramaturgiją, šokį, techniką bei dvasinį pasaulį. Taip spektaklis auga ir tobulėja“, – džiaugėsi režisierė Marija Simona Šimulynaitė, žadanti sekmadienį Kaune įspūdingą reginį.

Bilietus į vienintelį Kaune Baltijos baleto grupės spektaklį „Kitas pasaulis“ VDU Didžiojoje salėje platina „Bilietų pasaulis“ ir „Ticketpro“.

Spektaklio „Kitas pasaulis“ repeticija:

Baltijos šiuolaikinio baleto spektaklis pagal „Depeche Mode muziką”:

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: