Prieš beveik metus veiklą Kaune pradėjusi jaunimo organizacija „Unusual Projects“ kviečia jaunimą į vis naujus renginius. Rugsėjo 29 d. 15:30 val. ISM vadybos ir ekonomikos universitete vyks paskaita, kurios metu visi dalyviai galės susipažinti su fenotipologijos metodu, išgirsti, kur jis yra naudojamas bei įgyti naujų žinių apie savo charakterį.

Pasak paskaitą vesiančios lektorės Edvinos Bėčiuvienės, fenotipologija turi labai plačias pritaikymo galimybes ir padeda geriau pažinti žmones. „Fenotipologijos žinios padeda suprasti, kaip žmogus galėtų elgtis stresinėje situacijoje (puls pirmas, bandys užimti derybininko poziciją, o gal pasitrauks nebandęs kovoti), ar tai emocionalus, ar konkretumą mėgstantis žmogus ir dar daug kitų dalykų.“

Renginyje „Kas pasaulyje gražiausias? Pažink save!“ bus orientuojamasi ne tik į teorines žinias, tačiau ir į praktinį jų panaudojimą – pritaikydami išgirstą informaciją, dalyviai turės atlikti užduotis, kurias sudarys tiek individualus, tiek komandinis darbas.

„Unusual Projects“ organizavo jau šešis renginius, sulaukusius nemažo jaunimo susidomėjimo. „Kas pasaulyje gražiausias? Pažink save!“ – tai pirmasis renginys Lietuvoje, kurio metu jaunimui bus siūloma nemokamai susipažinti su „veido skaitymu“.

Rasa Bortkevičiūtė

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: