(c) "Unusual Projects" archyvo nuotr.

Jaunimo organizacija „Unusual Projects“ kviečia geriau pažinti savo charakterio ypatumus. Spalio 27 d. 15 h 30 min. ISM vadybos ir ekonomikos universitete vyks paskaita „Tapk, kuo nori būti“. Tai – jau antroji šios organizacijos rengiama paskaita apie fenotipologiją. Renginio metu dalyviai galės ne tik pagilinti savo žinias „veidotyros“ srityje, bet ir, padedami visažistų, pakoreguoti savo veido bruožus.

Rugsėjo mėnesį vykusios paskaitos „Kas pasaulyje gražiausias? Pažink save!“ metu, dalyviai buvo supažindinti su fenotipologijos metodo pagrindais. Šįkart paskaitą vesianti lektorė Edvina Bėčiuvienė padės įsigilinti į kiekvieno veido bruožo reikšmę, paaiškins jų tarpusavio suderinamumą. Lektorės teigimu, būtent gebėjimas žvelgti į veido bruožų ir žmogaus elgsenos visumą sudaro fenotipologijos metodo esmę: „Tik pamačius ir susiejus visus veido bruožus, galima sudaryti asmenybės portretą. Daug ką apie žmogų išduoda ir jo verbalinė bei neverbalinė kalba – žmogaus kalbos manieros, kūno kalba, veido išraiškos, poza.“

Paskaita „Tapk, kuo nori būti“ – teorinių žinių ir praktinio jų pritaikymo derinys. Visi renginio dalyviai turės galimybę suformuoti savo svajonių asmenybę, kurios pagrindiniai bruožai makiažo pagalba bus perteikti žmonių veiduose. Renginio organizatorių teigimu, paskaitos apie fenotipologiją organizuojamos norint sumažinti socialinę atskirtį. Šio metodo taikymas kasdieniniame gyvenime gali ne tik patobulinti asmenybę, tačiau ir palengvinti žmogaus santykius su aplinkiniais žmonėmis.

Informacijos apie renginį galite rasti ir socialiniame tinkle Facebook.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: