(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Kaip ir kasmet pirmąją vasaros dieną – birželio 1-ąją minėsime Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Ta proga ketinama surengti keletą renginių, skirtų vaikams. Artimiausias renginys – „Pilies aitvarai“ – šurmuliuos gegužės 28 dieną Raudondvario pilyje. Jame dalyvaus ne tik mūsų, bet ir kaimyninių rajonų vaikai bei lietuvaičiai iš Lenkijos. Festivalio svečias – populiarusis dainų autorius ir atlikėjas – Mino.

Kaip ir pernai vaikų muzikos, šokio ir mados festivalis prasidės eitynėmis, vedamomis Babtų pučiamųjų orkestro „Augupys“, koncertuos Kauno muzikos studija „Arlekinas“, popmuzikos choras „Kotita“ iš Marijampolės, solistės Marija ir Roberta Aleksandraitytės, Kamilė Arnauskaitė, Karina Nomeikaitė, Gabija Norvaišaitė, Miglė Šriupšaitė, Gerda Tranizitė, popmuzikos grupės ,, Do Re Mi Fa“ iš Vilniaus ir ,,Diva“ (Lapės), šokių kolektyvas ,,Sūkuriukas“ iš Lenkijos bei Raudondvario šiuolaikinio šokio kolektyvas ,,Aukštyn“. Naujausias vaikų mados tendencijas festivalyje demonstruos Jonavos klubo MIX vaikų mados studija. Originalią programą parodys Kauno rajono dziudo ir sporto mokyklos raiteliai.

Vilkijoje birželio 1 dieną organizuojama piešinių ant grindinio šventė Gruzijos vaikams paremti „Viena širdis“ ir koncertas skirtas vaikams, gyvenantiems globos namuose. Karmėlavoje vyks koncertas „Saulės taku“, kurį stebės ir Pagynės globos namų vaikai. Kauno rajono Socialinių paslaugų centro Krizių centre rengiama šventė čia esantiems vaikams, o birželio 9 dieną juos savo kabinete priims Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. Ekskursijos Savivaldybėje metu vaikai galės susipažinti su šios institucijos darbu.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: