Evgenya Redko © Ryčio Šeškaičio nuotr.

Viena ryškiausių šių dienų Lietuvos atlikėjų Evgenya Redko liepos 23 dieną sugrįš į gimtąjį Kauną, kuriame užaugo ir pradėjo muzikinį kelią. Išskirtinio balso tembro savininkė čia surengs pirmą ir išskirtinį savo solinėje karjeroje koncertą.

Populiariausioje šio sezono Kauno renginių erdvėje „Pakrantė“ Evgenya pristatys naują programą su pasipildžiusia grupe, šokėjais ir dainomis iš albumų „Deivės“ bei „SOS“. Pasak pačios atlikėjos, jai labai gera, kad šis koncertas pagaliau įvyks ir nekantrauja pamerkti akį kiekvienam atėjusiam į koncertą savo mieste.

Evgenya Redko © Ryčio Šeškaičio nuotr.

Kaunas – man labai artimas miestas ir siejasi su nuostabiais prisiminimais bei patirtimis, – pasakoja Evgenya. – Netgi išvykus studijuoti į užsienį, su vyru Asi keliavus po pasaulį, grįžau į Kauną ir čia pradėjau dėlioti savo naujos karjeros planus“.

Turbūt verta priminti, kad paskutinį kartą Kaune Evgenya kaip kviestinis svečias pasirodė grupės „Lilas ir Innomine“ atsisveikinimo koncerte „Viskas“, tad labai simboliška, kad solinis koncertas įvyks visai greta Žalgirio arenos.

© Ryčio Šeškaičio nuotr.

Tai svajonių vieta koncertuoti daugeliui muzikantų ir aš tikrai labai džiaugiuosi, kad dabar esu tik per žingsnį nuo jos“, – kviesdama kauniečius ir miesto svečius į savo koncertą šypsosi atlikėja.

Atlikėja neslepia džiaugsmo, kad po ilgai trukusio karantino vėl gali gyvai pasimatyti su klausytojais, tad šiuo metu kartu su šokėjų komanda intensyviai repetuoja artėjančių koncertų choreografiją, ruošia įspūdingus kostiumus ir kiekvieną kartą vis kitaip [naujai] atliekamus pasirodymus.

© Ryčio Šeškaičio nuotr.

Neseniai antrąjį albumą „SOS“ išleidusi Evgenya neslepia, kad visi kartai, kai lipa į sceną sukelia daug emocijų ir jausmų, tačiau šis – ypatingai laukiamas.

Pirmą kartą su savo soline programa atvažiuoju į miestą, kuriame augau, man pačiai tai yra be galo sentimentalu. Nekantrauju susitikti su gimtojo miesto publika ir tikiuosi, kad šis susitikimas liks kaip vienas brangiausių prisiminimų man apie Kauną“, – prieš penktadienio koncertą „Pakrantėje“ atvirauja Evgenya.

Taip pat skaitykite: Muzikos deivė Evgenya Redko – naujas vaizdo klipas, naujas albumas, naujas gyvenimo etapas

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: