ĮSPĖJIMAS! Šis straipsnis neskirtas jaunesniems kaip 18 metų skaitytojams.

Dažniausiai fotografijos pasaulyje mes pratę matyti gražias moterų kūno linijas, veidą, ar su programų pagalba pakoreguotą vaizdą. Tačiau fotografas Roger Weiss sugebėjo atrasti moterų kūno formas kitokiu būdu, sulaužant grožio standartus.

Roger Weiss yra Šveicarijoje gimęs fotografas, kuris mokėsi Accademia di Brera, Milane. Jo mados ir dailės parodos yra susijusios su žmogaus kūnu. Tai lyg jo manija. Weiss erzina jausmingumas, todėl savo kūriniuose to nerodo.

Sukurti šių nuotraukų seriją fotografą įkvėpė japonų menas. Vaizdai, kurie rodo moterų netobulas formas, anatomiją bei kreivas tam tikras kūno linijas. Siekdamas atskleisti prasmės stoką mūsų šiuolaikinių moterų kūnuose, jo serija ,,Human Dilatations“ sukūrė abejingumą bei stumia fizines formas ties iškraipymo, ir taip vaizduojant ,,netobulumą“ nauja siekiamybę. Įkvėptas Kingtsugi (japonų technika, kurią naudodavo užpildyti auksu plyšius), Weiss sukūrė šimtus fotografijų ta pačia tema, kurios buvo fotografuojamos iš skirtingų perspektyvų, siekiant sufokusuoti kiekvieno modelio tam tikrą kūno dalį. Nuotraukos tapo visiška priešingybe šiuolaikinių moterų grožio standartams.

5

Kiekviena nuotrauka pristato kūną, tam tikromis dalimis, didesnėmis arba mažesnėmis proporcijomis. Šis Weiss darbas parodo savotišką fizinį tobulumą ir svarbą vidinėms žmogaus savybėms. Moterų kūnai buvo kritiškai peržiūrinėjami. ,,Human Dilations“ apima aspektus, kurie atveda žmoniją į praradimą. Nes pompastiškos fotografijos nieko nebeįrodo.

8

Fotografas teigia: ,,Aš stebėjau realų žmogaus kūną, galių prie jo priartėti, ir tyrinėti išsamiau. Mano vizija yra pakeisti suvokimą apie žmogaus duomenis, kurie sukelia ilgą analitinį procesą. Ketinu tai toliau daryti savo fotografijose, rinkti tinkamas kūrybai detales, ir jas dėlioti į nesibaigiantį ciklą. Man, šios detalės tik įrodo, jog neturime ko slėpti visuomenėje.“

4

Idėja apie gražų lūžį moterų kūnuose fotografui atėjo tada, kai jis dirbo prie pavienių nuotraukų su moterimis. Buvo fokusuojamos tam tikros moterų dalys, kurios išreiškia dar didesnį grožį.

2

Fotografijose pozuoja moterys, tarsi turinčios milžiniškas tam tikras kūno dalis. Nors ir tai atrodo netikra, bet vistiek išlieka minkštumo ir lengvumo pojūtis, būdingas moterims. Mienties, kad moterys yra silpnos būtybės yra visiškai nepaisoma. Kiekvienas trūkumas buvo pavaizduotas kaip privalumas.

9

10

11

12

13

14
17

222

Taip pat skaitykite: Nestandartinės kūno formos Julia Busato fotografijose

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: