Režisieriai visuomet stengiasi atkreipti kuo daugiau dėmesio kiekvienai filmo detalei. Kartais prie vieno kino projekto dirba šimtai ar net tūkstančiai žmonių. Nepaisant viso to, vis tiek neįmanoma atsižvelgti į kiekvieną smulkmeną ir nedaryti klaidų.

Gerai, jei klaida yra nedidelė, kaip netyčia ne ten padėtas daiktas. Tačiau kartais kuriant filmą pasitaiko didesnių klaidų, kurias labai mažai žmonių pastebi.

Pažvelkime, kurios filmų klaidos šį kartą pateko į mūsų sąrašą.

1. „Kaip atsikratyti boso 2“ (Horrible Bosses 2)

Džiulija Haris (Dženifer Aniston) į kambarį įeina vilkėdama kelnes. Po kiek laiko visi scenos dalyviai sėdi ir matome, kad Džiulija dabar dėvi pėdkelnes.

2. „Juros periodo parkas“ (Jurassic Park)

Tą akimirką, kai dinozauras atidaro virtuvės duris, galite pastebėti, kad prie durų išlenda viena iš komandos narių rankų, laikanti dinozauro dešinę pusę. Galbūt taip jie išlaikė manekenų pusiausvyrą.

3. „Forestas Gampas“ (Forrest Gump)

Bendrovė „Apple“ paskelbė pradinį viešą siūlymą tik 1980 m., o tai reiškia, kad tuo metu buvo galimybė tik į bendrovę investuoti. Filmo scena vyksta maždaug 1974–1976 metais, kai Forestas gauna laišką iš „Apple Computers“. Scenoje jis sako, kad jis jau investavo lėšas į „kažkokią vaisių įmonę“.

4. „Geležinis žmogus“ (Iron Man)

Tonis Starkas dirba prie kompiuterio, o šalia jo padėtas puodelis, apverstas aukštyn kojomis. Galime tai suprasti, nes žodis „Stark“ yra apverstas aukštyn kojomis. Kai kitame kadre aktorius paima puodelį, jis jau yra teisingoje padėtyje.

5. „Keitė ir Leopoldas“ (Kate & Leopold)

Epizode, kai Darsė (Nataša Lijone) ateina prie lifto paspausti mygtuko, aiškiai galima matyti, kad ji tyčia uždeda rodomąjį pirštą keliais centimetrais į dešinę nuo mygtuko.

6. „Keršytojai. Begalybės karas“ (Avengers: Infinity War)

Kai Tonis Starkas (Robertas Daunis jaunesnysis) ir Piteris Parkeris (Tomas Holandas) kosminiame laive diskutuoja apie situacijos rimtumą, kadras pasikeičia, ir aiškiai matyti, kaip pasikeitė ir fonas, ir Piterio šukuosena.

7. „Atvykimas“ (Arrival)

Scenoje, kur Ijanas (Džeremis Reneris) uždengia Luisa (Eimė Adams) antklode, žiūrovai gali pastebėti, kad antklodė ant kažko kabo. Kadangi veiksmas vyksta atvirame lauke, manome, kad tai greičiausiai buvo mikrofonas, kurį laikė operatorius naudodamas specialų stovą.

8. „Ta nejauki akimirka“ (That Awkward Moment)

Tai scena, kurioje Elė (Imogena Puts) sėdi kavinėje ir kalba su Džeisonu (Zekas Efronas). Vieną akimirką žiūrovai gali pastebėti, kad atspindys lange nesutampa su jos galvos judesiais. Akivaizdu, kad keli kadrai buvo uždėti vienas ant kito.

9. „Tesla“ (Tesla)

Pagal siužetą veikėjai audros metu yra atvirame lauke. Tačiau žaibo metu aktorių šešėliai matosi ant sienos. Ši scena tikriausiai buvo nufilmuota studijoje, o ne lauke.

10. „Džentelmenai“ (The Gentlemen)

Kai Rosalinda (Mišelė Dokeri) eina iš automobilio link garažo, kadre matomi jos „Louboutin“ bateliai. Kai ji išeina iš biuro ir jos vyras (Metju Makoni) ją stebi, ji dėvi jau kitus batelius.

Taip pat skaitykite: 15 visiškai ne vietoje esančių daiktų, kuriuos gerbėjai pastebėjo filmuose ir TV laidose

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: