Ronis Vizlis ir Hermiona

Knygos apie „berniuką, kuris liko gyvas“ tyrinėjimams nėra galo – tiek daug paslėptų detalių galima jose rasti. Netgi tie gerbėjai, kurie perskaitė ir peržiūrėjo Hario Poterio knygas bei filmus daugybę kartų, kiekvieną kartą sugrįždami prie jų vis tiek randa ką nors naujo.

Mes pastebėjome įdomių smulkmenų, kurias galbūt praleidote pro akis, ir dalinamės su jumis.

Hario Poterio knygų ekranizacijos detalės ypač vertos dėmesio. Kostiumų dizaineris tyčia rengė Ronį Vizlį apšiurusiais, išblukusiais didesnio dydžio drabužiais, išskiriančiais jį iš turtingesnių draugų ir bendraklasių. Visiškai akivaizdu, kad jis dėvėjo iš vyresniųjų brolių paveldėtus apdarus.

Jums galėjo pasirodyti, kad teta Petunija šioje scenoje gamina valgyti. Tačiau iš tiesų ji dažo Dudlio senus drabužius, kad jie atstotų Hariui uniformą. Šis faktas paminėtas tik pirmojoje knygoje.

Trečiojoje dalyje, Hermionai iš niekur pasirodžius auditorijoje, galime pastebėti laiko atsuktuvą, kabantį jai ant kaklo. Kitame kadre ji jį paslepia.

Filme „Haris Poteris ir Mirtinos relikvijos 2” Voldemortas apkabina Draką visiškai spontaniškai ir neplanuotai. Matyti, kad abu aktoriai jaučiasi nejaukiai.

Filme „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ paveiksle iš kairės pavaizduota moteris su kūdikiu iš tiesų yra režiriesiaus Alfonso Kuarono žmona su dukterimi.

Filme „Haris Poteris ir Netikras princas“ vis dar matyti profesoriaus Trimito batai, kai jis užsimaskuodamas pasiverčia į fotelį.

Viename epizode pirmojoje dalyje pasirodo Naidželas Anstis, Tomo Feltono (Drako Smirdžiaus) senelis, vaidindamas neįvardytą Hogvartso profesorių.

Paskutiniame filmų sagos kadre Hario randas akivaizdžiai yra išblukęs ir vos matomas. Tai nuoroda į paskutinę knygų serijos eilutę: „Hariui rando vietoje nebeskauda jau 19 metų. Nenutiko nieko bloga.“

Ralfas Fainsas (Valdovas Voldemortas) paprašė prie Voldemorto lazdelės pritvirtinti kablį, kad aktorius galėtų judėti laisviau, panašiai kaip „gyvatė, o lazdelė neiškristų iš rankos.

Kai profesorius Lokhartas paleidžia elfus į laisvę, Hermiona vienintelė tuoj pat numeta visas savo knygas ant žemės, kadangi žino, kad elfai tuoj pat sudraskys į gabalėlius viską, kas jiems pasitaikys po ranka.

Filme „Haris Poteris ir Išminties akmuo“ Sneipui pažvelgus į Harį berniuko randas pradeda degti, tačiau iš tiesų taip nutiko dėl Voldemorto, kadangi Kvirlio pakaušis buvo atsuktas į Harį.

Kai kurių pramanytos muzikos grupės „Weird Sisters“ narių vaidmenis atliko muzikantai iš grupių „Radiohead“, „Pulp“ ir „All Seeing I“.

Filme „Haris Poteris ir Mirties relikvijos 2” Dobis žūva sulaužydamas antroje dalyje Hariui duotą pažadą „niekada nebebandyti gelbėti Hariui gyvybės“.

Filme „Haris Poteris ir Išminties akmuo“ Fredžiui ir Džordžui bandant supainioti savo mamą galime pastebėti jų tikrųjų vardų inicialus ant jų lagaminų.

Antroje dalyje Beveik Begalvis Nikas pasisveikina su glaudžiai kartu bevaikštinėjančiais Persiu Vizliu ir Penelope Tyravandene. Knygoje Džinė atkleidžia, kad ši porelė buvo užmezgusi romantinius santykius.

Pirmoje frančizės dalyje Dursliai ir visi jų kaimynai turi lygiai tokio paties modelio automobilius, kad kuo mažiau išsiskirtų ir būtų kuo normalesni.

Ketvirtoje dalyje vaikams metant savo vardus į Ugnies taurę, Nevilis jau skaito knygą, kurioje ras informacijos, kaip padėti Hariui atlikti antrąją užduotį.

Arfą, kurią naudojo Pūkeliui užmigdyti pirmoje dalyje, galima pastebėti Kambaryje iki pareikalavimo, kai Haris ir Džinė ieško būdo, kaip atsikratyti Netikro princo eliksyrų knygos.

Filme „Haris Poteris ir Mirtinos relikvijos“, 1-oje dalyje, laikraštyje viena žiobarų šeimos nuotrauka nejuda. Taip yra todėl, kad ši nuotrauka daryta su žiobarų fotoaparatu.

Kiauro katilo“ užeigos ženklas yra visiškai juodas, tačiau žodžiai pasirodo, kai prisiartina Haris su Hagridu – taip nutinka kaskart, kai pro šalį eina burtininkai (slepiamasi nuo žiobarų).

Kokias smulkmenas Hario Poterio frančizėje pastebėjote jūs tik dar kartą peržiūrėję filmus ir perskaitę knygas?

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: