Kartais aktoriai vaidina taip įtikinamai, kad mes pamirštame, jog tai tik vaidyba, o iš tiesų jie nėra jokie priešai. Maža to, gali nutikti ir taip, kad aktoriai, suvesti to paties kinematografinio projekto, tikrame gyvenime tampa geriausiais draugais, o konkurencija pradeda kibirkščiuoti tik įjungus kamerą.

Tom Holland ir Jake Gyllenhaal

Porelė tapo artimais draugais vaidindami filme „Žmogus-voras: toli nuo namų“. Jame Tomas Holandas atliko pagrindinį Piterio Parkerio vaidmenį, o Džeikas Gilenhalas vaidino superblogietį Misterijų. Daug bendravę per spaudos konferencijas, joms pasibaigus jie ir toliau su gerbėjais dalinosi savo mielomis nuotraukomis, kuriose kartu leidžia laiką.

Benedict Cumberbatch ir Andrew Scott

Aktoriai BBC seriale „Šerlokas Holmsas“ suvaidino du priešininkus Šerloką ir Moriartį, tačiau tikrame gyvenime sutaria draugiškai. Taip pat jiedu skirtinguose projektuose atliko Hamleto vaidmenį, tačiau Endriu Skotas patikino gerbėjus, kad tarp jų nėra perbėgusi jokia juoda katė dėl to, kas geriau suvaidino.

Lupita Nyong’o ir Michael B. Jordan

Šie du aktoriai pasirodė priešingose barikadų pusėse filme „Juodoji pantera“, tačiau tikrame gyvenime palaiko itin artimą santykį. Maiklas B. Džordanas tvirtino, kad jie „pažįsta vienas kitą visą amžių“ ir kad jis „myli [Lupitą] iki begalybės“.

Hugh Jackman ir Russel Crowe

Jų personažai Žanas Valžanas ir inspektorius Žaveras filme „Vargdieniai“ ypač nesutaria, tačiau realybėje taip nėra. Tiesą sakant, Hiu Džekmanas tvirtino, kad Raselas Crou padėjo jam pakilti karjeros laiptais, kadangi davė vertingų patarimų ruošiantis dviem svarbiausiems Džekmano vaidmenims.

Lena Headey ir Peter Dinklage

Šis duetas vienas kitą pažinojo dar prieš suvaidindami seserį ir brolį garsiajame seriale „Sostų karai“. Jie vis dar yra geri draugai. Piteris Dinkleidžas parekomendavo Leną Heidi „Sostų karų“ prodiuseriams ir taip ji gavo vaidmenį.

Ginnifer Goodwin ir Lana Parrilla

Šios moterys turbūt negalėtų vaidinti labiau vienas kitam prieštaraujančių personažų kaip seriale „Senų senovėje“. Jame jos suvaidino Blogio Karalienę ir Snieguolę. Vis dėlto tikrame gyvenime aktorės viena su kita elgiasi labai draugiškai. Pavyzdžiui, Lana Perila pasveikino Ženeferą Godvin gavus galimybę įgarsinti personažą animaciniame filme „Zootropolis“. Pasak Lanos, Ženefera „tikrai nusipelnė pripažinimo“.

Tom Cavanagh ir Grant Gustin

Šie du aktoriai seriale „Blyksnis“ suvaidino protagonistą ir antagonistą. Vis dėlto realybėje jų draugystė visiems kelia pasigerėjimo šūksnius. Grantas Gastinas tvirtino, kad jis apsiverkė pamatęs Tomą Kavanagą atėjus į jo vestuves. Grantas vadina jį savo „draugu ir neoficialiu mentoriumi aktorystėje“.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: