Praktiškai bet kuriam aktoriui, nesvarbu ar žymiam ar ne, galiausiai tenka pasibučiuoti su kitu aktoriumi, kurių realybėje nesieja jokie romantiški saitai. Žiūrėdami tokias scenas kino teatruose ar savo svetainėse mes, žinoma, susimąstome ar tie bučiniai sulaukia kokių nors pasekmių nusukus kamerą. Pavyzdžiui, ar aktorių partneriai nepavydi? Be abejo, pamanytumėte, kad antroji pagrindinio aktoriaus ar aktorės puselė turėtų žinoti, jog kažkada tikrai teks stebėti savo mylimąjį besibučiuojantį su kitais žmonėms serialuose ar filmuose, bet ar dėl to visa tai matyti bent kiek lengviau?

Tiesa tokia, jog kartais šie išgalvoti romanai aktoriams tikrai sukelia tam tikrų problemų, ir kai kurios kilusios problemos labiau tikėtinos už kitas. Keletas žymių televizijos bučinių sukėlė tikrų ginčų. Dėl bučiavimosi su kartu vaidinančiu aktoriumi ar aktore, nukentėjo ne vieno aktoriaus karjera ar santuoka, ar netgi kilo grėsmė gyvybei. O kartais bučiuoti kitą žmogų tiesiog nemalonu. Žemiau rasite keletą pavyzdžių, kai ekrane matomi bučiniai sukelia aktoriams nemenkų problemų.

Įspėjimas – gali būti atskleistos tam tikros filmų siužeto detalės.

Bučinys „Keistuose dalykuose“ išprovokavo pyktį

Sedi Sink prie „Keistų dalykų“ aktorių komandos prisijungė antrajame serialo sezone, kaip Maks, kuri galiausiai tampa grupelės jaunų herojų, tyrinėjančių beprotiškus dalykus, vykstančius Hokinse, Indianoje, nare. Nors Dastinas (Geitenas Matarazo) beveik viso sezono metu jaučia simpatiją Maks, būtent Lukas (Keilebas Makloglinas) yra tas, kuriam tenka pirmasis bučinys su mergina sezono finale. Iš pirmo žvilgsnio bučinys nebuvo kažkuo labai prieštaringas, tačiau viskas pasikeitė, kai gerbėjai pamatė vieną epizodą serialo pokalbių laidoje „Beyond stranger things“.

Ten Sink atskleidė, kad bučinys su Luku nebuvo parašytas scenarijuje ir ji nežinojo nieko iki pat filmavimo dienos. Rosas Daferis, vienas iš „Keistų dalykų“ kūrybinės grupės atstovų, pasakė Sink, kad tai jos kaltė, jog bučinys buvo įdėtas. Daferis prieš tai juokavo su Sink, jog ji turi pabučiuoti Luką ir, pasak Sink, Daferis sakė, kad jos reakcija į šią mintį įkvėpė jį įtrauki šią sceną į scenarijų.

Daugybė gerbėjų išreiškė savo įsiūtį dėl istorijos dar ir dėl to, kad viešumą ji pasiekė panašiu metu, kai „#MeToo“ (liet. Aš irgi) judėjimas sudarė itin ilgą sąrašą pramogų verslo profesionalų, kaltinamų netinkamu seksualiniu elgesiu. Kilus ginčams Sink sakė: „Na, žinoma, šiek tiek nerimavau… Bet manęs niekas nevertė daryti to per prievartą“.

Tos pačios lyties bučinys filme „Deep space nine“ įžiebė diskusiją

1995 metais serialas „Star trek: Deep space nine“ transliavo seriją, kuri pasirodė esanti ne tik viena prieštaringiausių serialo, bet ir visos franšizės, serijų. Jadzia Dax (Teri Farel) ketvirtojo sezono serijoje „Susijungę“ (angl. Rejoined), kurioje ir vėl susivienija su Lenara Kahn (Suzana Tompson), užima svarbiausią vaidmenį. Dax ir Kahn yra „susijungusieji Trilai“, kurie dalinasi savo egzistavimu į šliužus panašiais simbionais, kurie ištisus amžius pernešinėja jų prisiminimus ir potyrius iš vieno šeimininko į kitą. Už atitinkamų savo ankstesnių šeimininkų Dax ir Kahn kartą buvo ištekėję, tačiau susijungusiems Trilams draudžiama užmegzti romantinius santykius su partneriais iš ankstesnių gyvenimų. Todėl, ironiškai, Dax ir Kahn galiausiai pasibučiuoja, bet pasekmės, su kuriomis susiduria visai nesusijusios su faktu, jog jos abi moterys.

Tačiau realybėje viskas vyksta kitaip. Farel ir „Deep space nine“ dėl bučinio sulaukė neigiamo atsako. „Start trek: deep space nine companion“ prodiuseris Ronaldas D. Muras teigė, kad vienas iš pietinių filialų nutraukė serialo transliaciją, o kitas prodiuseris Stivas Osteris sakė, kad sulaukė daugybės skambučių su skundais dėl serijos, įskaitant ir tėvą, kuris tvirtino, kad serialas „žaloja“ jo vaikus „versdamas žiūrėti į taip besibučiuojančias dvi moteris“.

2018 metų dokumentikoje „What we left behind“, panašu, kad Farel labai patenkinta savo vaidmeniu toje serijoje. „Dar ir dabar žmonės prieina prie manęs ir sako „Ačiū“, dalinasi aktorė.

Bučinys filmo „Woo“ filmavimo aikštelėje vos neįvėlė Tomio Deividsono į muštynes

Savo 2020 metų trumpoje biografijoje „Living in color: what‘s funny about me“, aktorius Tomis Deividsonas tvirtina, kad bučinys su Jada Pinket Smit filmuojant 1999 metų romantinę komediją „Woo“ vos neįvėlė jo į muštynes su jos vyru Vilu Smitu.

Pasak Deividsono biografijos, nei jis, nei su juo vaidinusi aktorė nebuvo patenkinti filmo pabaiga. Todėl Deividsonas iškėlė mintį, kuri galiausiai tapo filmo finalu, kurio metu jis ir Jada Pinket Smit šoka viduryje gatvės. Ir nors Deividsonas ir Smit sutiko dėl naujos filmo pabaigos, Davidsonas pridėjo vieną elementą, neperspėjęs apie tai Jados. Filmuojant sceną, Deividsonas pabučiavo aktorę be jokio įspėjimo.

Deividsonas sako, kad vos tik scena buvo baigta filmuoti, įsiutęs Vilas Smitas nusekė jį iki pat vagonėlio. Smitas tiesiog draskė Deividsoną žodžiais ir vienu momentu aktorius pamanė, kad gali kilti muštynės. „Buvo akimirka, kai pamaniau, jog imsimės kumščių“, paaiškina Deividsonas. „Įsijungė mano reakcija muškis arba bėk ir tikrai vos nepratrūkau“.

Bilo Bobo Torntono meilės scenos su Hale Beri prisidėjo prie vyro skyrybų

Bilis Bobas Torntonas ir Andželina Džoli susipažino 1999 metais draminės komedijos „Pushing it“ filmavimo aikštelėje. Nepaisant 20 metų amžiaus skirtumo, Torntonas ir Džoli susituokė 2000 metais. Tačiau jų santuoka baigėsi 2003 metais ir, pasak Torntono, pagrindinė skyrybų priežastis buvo skirtingi gyvenimo būdai.

„Jos gyvenimo būdas pasaulietiškas, o mano agorafobiškas“ 2018 metais sakė Torntonas. „Todėl iš tikrųjų, tai vienintelė priežastis, kodėl nebesame kartu“. Bet penkiais metais anksčiau Torntonas sakė, kad vienas įsimintinesnių santuokos su Džoli akcentų buvo jo intymi sekso scena su Hale Beri romantinėje 2001 metų dramoje „Monstrų puota“.

Kalbėdamas su žurnalistais Torntonas paašikino kaip „Monstrų puotos“ filmavimas viską apsunkino. „Aš išvykstu, kad suvaidinčiau tokio filmo, kaip „Monstrų puota“ itin atviroje sekso scenoje su Hele Beri“ prisimena Torntonas. „Ji yra viena gražiausių pasaulio moterų ir aš kalbu su žmona telefonu, o ji klausia „Ką šiandien veikei“?“. Torntonas pamėgino paaiškinti, kodėl tai buvo itin išskirtinis iššūkis jų santuokai. „Kitų žmonių situacijos sunkios, pilnos dvejonių. Bet jei už tūkstančio kilometrų filmavimo aikštelėje imituoji seksą su gražia moterimi, tai dar sunkiau“.

Jasono Segelio bučiniai Alison Hanigan pasirodė šiek tiek…

Seriale „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“, Jasonas Segelis bučiuodamas aktorę Alison Hanigan – kuri įkūnijo jo žmoną Lilę – pateko į bėdą dėl dviejų priežasčių. Pirma, dėl to, kad Hanigan nebuvo malonu jį bučiuoti, o antra, dėl bučinių jis įsiskolino aktorei.

Prasidėjus „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ filmavimui, Segelis rūkė, o Hanigan ne itin patiko bučiuotis su rūkaliais. „Negaliu pakęst cigarečių kvapo“, 2008 metais Hanigan prisipažino žurnalistams. Ji sakė, kad bučiuoti Segelį buvo beveik „tas pats, kas bučiuoti peleninę“. Ji paaiškino, kad Segelis bandė „gumomis ir mėtiniais saldainiais“ panaikinti kvapą, tačiau tai nepadėjo.

Hanigan aiškino, kad Segelis bandė panaudoti jos neapykantą cigaretėms, jog mestų rūkyti. „Kai pradėjome bandomąją serialo versiją, jis pasakė „Padėk man mesti rūkyti ir būsime geriausi draugai“. Todėl sudarėme tokį sandorį, kad už kiekvieną surūkytą cigaretę jis bus skolingas man 10 dolerių. Po pirmos dienos jis jau turėjo 200 dolerių skolą“. Hanigan prisimena, kad Segeliui pavyko atsisakyti cigarečių „beveik metams“, bet vėliau „jis pradėjo nervuotis ir grįžo prie rūkymo“.

Laimei, panašu, kad cigaretės nesutrukdė porai išlikti draugais. Kai jie, artėjant „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ finalui, kartu pasirodė pokalbių laidoje „The talk“, Hanigan atvirai apsiašarojo dėl minties, kad darbas su Segeliu baigiasi.

Bučinys „Žvaigždžių kelyje“ tapo istoriniu

Kalbant apie elgesį su bendradarbiais, Viljamo Šatnerio reputacija nėra itin puiki, tačiau seriale „Žvaigždžių kelias“ yra bent viena scena, kuria Šatneris, Nišelė Nikols ir visi kiti joje vaidinantys aktoriai turėtų didžiuotis, nepaisant to, ką apie juos sako buvę kolegos.

1968 metų „Žvaigždžių kelio“ serijoje „Plato įvaikiai“ (angl. Plato‘s Stepchildren) – transliuotoje praėjus tik metams po to, kai Aukščiausiasis teismas dviejų skirtingų rasių santuoką pradėjo laikyti teisėta – Šatneris ir Nikols apdovanojo publiką pirmuoju bučiniu tarp juodaodžio ir baltaodžio aktorių televizijoje. Toje scenoje grupelė ateivių, atrodančių kaip senovės graikai, priverčia Šatnerio kapitoną Kirką ir Nikols įkūnijamą Leitenantę Uhurą pasibučiuoti.

Trumpoje savo 1994 metų biografijoje „Beyond Uhura“ Nikols rašo, kad NBC nebuvo patenkini sužinoję apie bučinio sceną ir buvo pasiekta susitarimo tarp tinklo ir „Žvaigždžių kelio“ prodiuserių, jog bus nufilmuotos dvi scenos – vienoje Kirkas su Uhura bučiuosis, o kitoje ne. Nenorėdami, kad serija be bučinio būtų transliuojama, Šatneris ir Nikols tyčia blogai suvaidino, jog tokia scena nebūtų tinkama panaudojimui.

NBC jaudinosi, kad Pietuose serija nebus priimta itin palankiai, o tuo tarpu Nikols, Šatneris ir likusi aktorių bei komandos dalis nusivylė visai kitokia vietos reakcija: serija „Plato įvaikiai“ buvo įtraukta į keturių „Žvaigždžių kelio“ serijų sąrašą, kurias BBC atsisakė transliuoti iki 1994 metų. Tačiau oficiali britų transliuotojo serijos uždraudimo priežastis buvo sadizmas, kurį demonstruoja serialo piktadariai, o ne skirtingų rasių bučinys.

Evano Makgregoro santuoka tapo Fargo auka

Trečiajame kriminalinės antologijos „Fargo“ sezone, Evanas Makgregoras atlieka dvigubą dvynių Emito ir Rėjaus Stusių vaidmenį. Emitas yra sėkmingas verslininkas, o Rėjus gabus lygtinio paleidimo pareigūnas. Konfliktas tarp brolių įsiplieskia tada, kai Rėjus pamilsta vieną iš savo lygtinai paleistų kalinių – Niki, kurią įkūnija Merė Elizabet Vinsted – ir ji įtikina Rėjų, kad jo brolis jam skolingas daugiau, nei duoda. Iš pradžių gali pasirodyti, kad Niki naudojasi Rėjumi dėl naudos sau, bet greitai tampa aišku, jog jausmai vyrui yra tikri.

Pasirodo, Vinsted suvaidinti, kad myli Rėjų Stusį nebuvo labai sunku, kadangi visai netrukus, nepaisant to, kad abu yra ištekėję, jie tampa pora. Nors mes nežinoma kada tiksliai prasidėjo jų santykiai, akivaizdu, kad mylavimasis ir darbas kartu filme „Fargo“ tikrai prie to prisidėjo. 2017 metų gegužę, mėnesis po trečiojo „Fargo“ sezono finalo, Vinsted paskelbė apie savo skyrybas su vyru Railiu Stirnsu. Po to, kai Makgregoris ir Vinsted buvo pastebėti besibučiuojantys viešumoje, „People“ tvirtino, kad anoniminis šaltinis pranešė, jog pora pradėjo susitikinėti tą patį mėnesį, kai Vinsted paliko savo vyrą.

2018 metų pradžioje Makgregoris išsiskyrė su Eva Mavrakis, su kuria santuokoje praleido 22 metus. Gaila, bet pasirodo, jog bučiavimasis filme gali privesti prie skyrybų.

Su „Discovery“ dalimi, „Žvaigždžių keliai“ ir vėl užvirė diskusiją

2017 metų lapkritį „Star trek: discovery“ pasirodė pirmasis visoje franšizėje bučinys tarp dviejų vyrų. Serijoje „Aš einu į mišką“ (angl. Into the forest I go) Polas Stametsas (Entonis Repas) vos nežūsta atlikdamas 133 šuolius iš eilės su „Discovery“, kad suteiktų įgulai tinkamą kampą virš Klingono „Sarcophagus“ laivo. Po to, kai kova buvo laimėta, Stametsas sutinka atlikti dar vieną šuolį į Federacijos žvaigždžių bazę. Ruošdamasis atlikti šuolį jis sutinka savo vyrą Dr. Hugą Kulberį (Vilsonas Kruzas) ir karštai jį pabučiuoja bei patikina, kad kai jis baigs, jie leisis į ilgas atostogas.

Kruzas ir Repas, kaip ir buvo nuspėjama, sulaukė neigiamo atsako iš nepatenkintų gerbėjų. Iškalbingame ir aštriame „Facebook“ įraše Kruzas išdėstė gerbėjams, kad nesiruošia jaustis kaltas dėl bučinio. „Esu čia ne tam, kad mane guostumėte“, rašė Kruzas. „Mes čia esame ne tam. Mes čia tam, kad augtume. „Žvaigždžių kelias“ skatino ir skatina matyti ne tik save ir nepritaikyti sau kitų žmonių potyrių“.

Keista, bet būtent bučinių trūkumas nuvylė filme „Turistas“

Bent jau vienu atveju, ne ekrane matomas bučinys pridarė aktoriui problemų, bet paties bučinio vengimas prisidėjo prie filmo nesėkmės.

Nepaisant to, kad tokios įžymybės, kaip Džonis Depas ir Andželina Džoli įkūnija pagrindinius 2010 metų romantinio trilerio „Turistas“ veikėjus, remiantis prastu „Rotten Tomatoes“ įvetinimu, tesiekiančiu 20%, kritikai filmui nepagailėjo kritikos. Daugiausiai kritikos nukreipta į romantikos ir tarpusavio ryšio trūkumą tarp pagrindinių veikėjų, įskaitant ir bučinio sceną, kuri nei vieno nesužavėjo. Istorija, nutekėjusi likus mėnesiui iki „Turisto“ išleidimo, gali pateikti užuominą, kodėl viskas vyko būtent taip.

2010 metų lapkritį „Daily Mail“ pranešė, kad publika nebepamatys garų pilnos dušo scenos tarp Depo ir Džoli. Pasak jų šaltinio, kai ilgametė Depo mergina Vanesa Paradis sužinojo apie epizodą, ji prašė Depo pasitraukti iš filmo. Depas atsisakė tai padaryti, tačiau nusileisdamas Paradis jis reikalavo, kad dušo scena būtų ištrinta.

Tai tik spėlionės, bet atsižvelgiant į tai, ką Depas buvo pasiryžęs padaryti, kad nuramintų Paradis pavydą, nesunku pagalvoti, kad galbūt tai ir paveikė aktoriaus pasirodymą „Turiste“ po dušo scenos iškirpimo. Galbūt tai užtvėrė kelią bet kokioms kibirkštėlėms tarp jo ir Džoli.

Taip pat skaitykite: 14 smulkių detalių kostiumuose, kurios atskleidžia paslėptas garsių filmų paslaptis

 

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: