Filmo „Skambutis 3“ (Rings, 2016) kadras

Žiūrėdami siaubo filmus, mus išgąsdina ne tik staigūs garsai ir specialieji efektai, bet ir monstrų išvaizda. Jie sukelia baimę mūsų širdyse ir kartais mes jaučiamės jais pasišlykštėję. Tačiau, žinoma, realiame gyvenime tuos monstrus vaidinantys aktoriai nėra panašūs į juos.

Štai keletas puikių aktorių, kurių puiki išvaizda buvo paslėpta po makiažu.

Samara – Bonė Morgan „Skambutis 3“ (Rings, 2016)

Aktorė Bonė Morgan praeityje buvo akrobatė, todėl jai buvo tikrai lengva atlikti Samaros vaidmenį „Skambutis 3“. Įdomu tai, kad ji taip pat buvo kaskadininkė filmo „Skambutis 2“ šulinio scenoje. Tačiau filmo titruose ji nebuvo paminėta.

Klounas Penivaisas – Bilas Skašgordas (Bill Skarsgård) „TAS“ (It, 2017)

Bilas Skašgordas vaidino filmuose „Divergentės serija: Lojalioji“ (The Divergent Series: Allegiant) ir „Ana Karenina“ (Anna Karenina), tačiau jis išties išgarsėjo po baisaus klouno Penivaiso vaidmens filme „TAS“. Filmavimo metu Bilas taip gerai vaidino, kad privertė verkti kai kuriuos vaikus filmavimo aikštelėje.

Mama – Dževieras Botetas (Javier Botet) „Mama“ (Mama, 2013)

Žmonės kartais Dževierą Botetą vadina „specialiųjų efektų žmogumi“, nes jis gali atlikti vaidmenis, kurių negali niekas kitas. Jis vaidino demonus filmuose „Purpurinė kalva“ (Crimson Peak), „Kitapus durų“ (The Other Side of the Door) ir „Išvarymas 2“ (The Conjuring 2). Jis taip pat buvo siaubingas zombis filme „Įrašas“ (REC). Taigi kitą kartą, kai žiūrėsite siaubo filmą, atidžiai pažiūrėkite į monstrus – galbūt vienas iš jų yra Dževieras Botetas.

Drena – Delfina Šanijak (Delphine Chanéac) „Chimera“ (Splice, 2009)

Prancūzų aktorė, modelis ir rašytoja Delfina Šanijak buvo itin populiari po „Chimera“ išleidimo 2009 m. Ji net nusiskuto galvą dėl šio vaidmens.

„Piramidės galva“ – Robertas Kampanelas (Roberto Campanella) „Tylioji kalva“ (Silent Hill, 2006)

Aktorius ir choreografas Robertas Kampanelas vaidino ne tik „Piramidės galvą“, bet ir sargą Koliną filme „Tylioji kalva“. Jis taip pat koordinavo visų būtybių judesius ir vadovavo juos vaidinantiems aktoriams.

Bjaurybė – Džonatanas Brekas (Jonathan Breck) „Šiurpuliukai“ (Jeepers Creepers, 2001)

Džonatanas Brekas yra žinomas ne tik kaip kino ir teatro aktorius, bet ir kaip kino režisierius bei prodiuseris. 2004 m. jis režisavo trilerį „Svajonių šalis“ (Dreamland), o filmas buvo išleistas 2005 m.

 

Jeteris Polkas – Finas Vitrokas (Finn Wittrock) „Amerikietiška siaubo istorija“ (American Horror Story, 2011)

Finas Vitrokas išpopuliarėjo dėl Deimono Milerio vaidmens „ABC“ muilo operoje „Visi mano vaikai“ (All My Children). 2014 m. jis pradėjo vaidinti „Amerikietiška siaubo istorija“. Jį galite pamatyti Jeterio Polko, Dandžio Moto ir Tristano Dafi vaidmenyse.

Klounas Tvistis – Džonas Kerolas Linčas (John Carroll Lynch) „Amerikietiška siaubo istorija“

Džonas Kerolas Linčas pradėjo karjerą kaip teatro aktorius, tačiau 1990-aisiais jis pakeitė kryptį link kino industrijos. Jis vaidino tokiuose filmuose kaip „Zodiakas“ (Zodiac), „Beprotiškai įsimylėję“ (Mozart and the Whale) bei „Gotika“ (Gothika).

Merė Šo – Judita Roberts (Judith Roberts) „Mirtina tyla“ (Dead Silence, 2006)

Judita Roberts savo karjerą pradėjo Deivido Linčo filme „Trintukas“ (Eraserhead). Tačiau ji išties išgarsėjo po Marės Šo vaidmens. Judita vis dar vaidina filmuose.

Zombis – Ksena Angelovič (Xan Angelovich) „Vaikštantys numirėliai“ (The Walking Dead, 2010)

Gražioji Knesa Angelovič seriale „Vaikštantys numirėliai“ atliko kraujo ištroškusio zombio vaidmenį. Dabar ji yra modelis.

Juodoji nuotaka – Tomas Fitzpatrikas (Tom Fitzpatrick) „Tūnąs tamsoje: trečia dalis“ (Insidious: Chapter 3, 2015)

Tomas Fitzpatrikas yra aktorius, suvaidinęs siaubingąją juodąją nuotaką, medžiojusią veikėjus filmuose „Tūnąs tamsoje: antra dalis“ ir „Tūnąs tamsoje: trečia dalis“.

Vienuolė – Bonnie Aaron „Vienuolė“ (The Nun, 2018)

Tai buvo vienas iš laukiamiausių filmų 2018-aisiais metais. Atskleisti paslaptingos vienuolės paslaptis ėmėsi studija „Warner Bros“, kurio kūrimas buvo patikėtas režisieriui Corinui Hardy. Filmo istorija pasakoja, apie įvairių demonų apsireiškimus iš, „Anabelės“ ir „Išvarymų“ dalių. Tarp tamsių vienuolyno sienų ima dėtis vis kraupesni įvykiai ir sulig kiekviena diena įsigali vis didesnis siaubas.

Taip pat skaitykite: Aktorės, kurios visiškai nepanašios į savo įkūnytus personažus [FOTO]

 

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: