Facebook nuotr.

36 metų Amber Barnes iš Montanos (JAV) miške klaidžiojusį Sibiro haskį supainiojo su vilku, nušovė gyvūną ir nulupo jam odą, o savo pasiekimu didžiuodamasi pasigyrė socialiniame tinkle „Facebook“.

Moteris, kuri nušovė ir nudirė odą haskiui, manydama, kad tai vilkas, pareiškė, kad tai padarytų dar kartą po to, kai ją išpeikė socialinės žiniasklaidos vartotojai.

Socialiniuose tinkluose žinoma kaip Amber Rose, moteris vaikštinėjo Flatheado nacionaliniame miške Doris Creek vietovėje, kuri yra už 60 mylių į pietus nuo Gletserio nacionalinio parko.

Ji sakė, kad bandė rasti juodąjį lokį, kai užklupo gyvūną, kurį vėliau nužudė.

Amber socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo džiaugsmu dėl savo grobio: „Man pasitaikė proga užklupti dar vieną plėšrūną vilko jauniklį 2022 m. Buvo puikus jausmas parašyti savo vyrui žinutę ir pasakyti, kad ką tik sumedžiojau vilko jauniklį #pirmasispasaulis #onelesspredatorMT“.

Po jos prierašu buvo siaubingos nuotraukos, kuriose šalia jos sunkvežimyje gulėjo nudirtas gyvūnas.

Tačiau jos įrašas netrukus ėmė kelti visai kitokias emocijas, kai socialinių tinklų naudotojai pranešė, kad ji iš tikrųjų nušovė haskį – ne vilką.

Vienas naudotojas rašė: „Kai kurie žmonės yra per daug ligoti ir kvaili, kad medžiotų arba turėtų ginklą.“

„Ji nužudė ir nudirė odą haskiui, tada pasigyrė, kad tai buvo vilkas, o tada ji ir jos draugai puolė dar žemiau ir pradėjo grasinti visiems, kurie atkreipia dėmesį į jos siaubingą klaidą.“

Kitas pridūrė: „Tai labai neteisinga. Visada turi žinoti į ką šauni, ir tik nušovus bandyti gauti žymę. Ši moteris turėtų sėsti už grotų.“

Valdžios institucijos dabar tirs, ar ji turėjo galiojantį medžioklės pažymėjimą. Tačiau Amber „Facebook“ socialiniame tinkle atsikirto ir teigė, kad viską pakartotų, kad apsisaugotų nuo laukinio gyvūno.

Ji rašė: „Tuo metu saugumas buvo mano svarbiausias prioritetas, šis gyvūnas urzgė ir artėjo prie manęs, tarsi ketintų mane papjauti.“

„Taip, aš padariau klaidą… bet kokiu atveju taip, aš vis tiek būčiau jį nušovusi, nes jis buvo agresyvus ir ėjo tiesiai į mane!“.

Jos vyras puolė ją ginti po to, kai ji sulaukė kritikos iš gyvūnų mylėtojų, kurie klausė, kaip ji galėjo suklysti.

Frankas Tallentas piktai rašė „Facebook“ tinkle: „Tai buvo elnius medžiojantis sulaukėjęs, sukn***ai sergantos šuo, atsidūręs netinkamoje vietoje ir netinkamu laiku.“

„Taigi, jei norite būti bliaunančių kūdikiu, su**istu avių banda, praeikite pro šalį, nes mums tikrai nerūpi, kas vyksta ar kas sakoma.“

“Jūs, bliaunatys nesveiki mo**kru**iai, o visiems kitiems medžiotojams, kurie nori kalbėti š**da, sakydami, kad tai atrodo blogai, užsičiaupkit ir supraskit, kad klaidų pasitaiko”.

“Klaidų pasitaiko, na ir kas”.

“Jo mano draugė buvo išėjusi medžioti ir nušovė su**sta šunį, kuris buvo išmestas miške.”

“Jokie kaltinimai nebuvo pateikti ir nebus pateikti, nes jokie įstatymai nebuvo pažeisti”.

Montanos žvejybos, laukinės gamtos ir parkų komunikacijos ir švietimo skyriaus administratorius Gregas Lemonas sakė, kad jie nėra tikri, ar pateiks kaltinimus Amber.

Jis teigė: “Mes nagrinėjame šį įvykį, tačiau tikrai neaišku, kokie bus tyrimo rezultatai.”

“Visada svarbu būti tikriems dėl gyvūno, kurį ketinate sumedžioti”.

Tuo tarpu policija ieško asmens, kuris paliko dešimties šunų grupę – daugelis jų sirgo mirtinomis ligomis.

Policija patvirtino, kad šunis gydo veterinarai, tačiau dėl jų būklės norintiems kol kas nebus galima jų priglausti.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: