© Amy Herrmann nuotr.

Australų fotografė norinti padėti moterims mylėti savo kūnus, kad ir kokie jie bebūtų, įamžino 100 moterų tik su apatiniu trikotažu.

Adelaidėje gyvenanti, dvidešimt šešerių Amy Herrmann užsibrėžė sau tikslą, nufotografuoti šimtą paprastų moterų: įvairaus amžiaus, visokių formų ir dydžių. Foto projekte „Viduje mes esame Moterys“ (Underneath We Are Women) moterys pozavo vien tik su apatiniu trikotažu.

Dabar, kai projektas įsibėgėjo ir Amy jau nufotografavo daugiau nei puse numatytų nuotraukų, mergina atkleidžia, kaip po fotosesijos keičiasi moterų požiūris į savo kūną. Nors kampanijos metu buvo sunkumų ir prasiveržusių emocijų, tačiau menininkė sako, kad rezultatas įrodo, jog yra verta.

Fotografė pasakoja: „Kasdien, vykstant fotosesijoms, moterys ateina bijodamos, o išeina su puikia nuotaika, jų požiūris į tai kardinaliai pasikeičia. Nemaniau, kad bus taip sunku, mano galvoje šis projektas atrodė lengvas. Maniau, ateisiu, nufotografuosiu 100 moterų, padarysiu albumą ir viskas. Net nesusimasčiau ką tos nuotraukos reikš pozuojančioms moterims, kad kai kurioms tai pakeis gyvenimą.“

Amy jau fotografavo Adelaidėje, Taunsvilyje ir Melburne ir teigia, kad projektas tik įgauna pagreitį. Nusirengti iki apatinių ir stoti prieš objektyvą gali būti paprasčiau nei galėtumėte pagalvoti. Mes paleidžiame muzikos ir leidžiame moterims sukurti atmosferą kuri atitiktų jų asmenybę. Nevadovaujame joms kaip pozuoti, moterys prieš kamerą parodo savo individualumą, pačios sugalvoja kaip nori atrodyti.

Mažai kuri mano, kad joms patiks galutinis rezultatas. Galvoja, kad bus sunku, tačiau pamačiusios savo nuotraukas pradeda suvokti koks gražus ir svarbus gali būti individualumas. Moterys save apibūdina įvairiai, kaip: nelanksčias, tas kurioms sunku atsispirti ar susikausčiusias, bet tai ir yra projekto esmė.

Tam, kad Amy Herrmann galėtų užfiksuoti visų 100 moterų vidinius pasaulius, jai reikalinga pagalba, todėl ji pradėjo rinkti pinigus internete, populiariame finansinės pagalbos tinklalapyje „Kickstarter“. Fotografė tikisi surinkti 30 tūkstančių Australijos dolerių (apie 26 tūkstančių JAV dolerių). „Norime, jog albumas būtų pasiekiamas visiems. Kuo daugiau žmonių jį pamatys tuo geriau. Norėčiau, jog jis pasiektų netgi mokyklas, nes jeigu aš jaunystėje būčiau pamačiusi panašias nuotraukas, galbūt dabar nereiktų kurti šio projekto.“ – sako fotografė.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Taip pat skaitykite: Didis grožis – stulbinanti Victoria Janashvili fotosesija (N-18)

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: