Menininkas įamžina japones itin realistiškuose paveiksluose [FOTO]

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2018-04-04 06:00

Spausdinti | Komentarai

Japones

Šie japonių portretai iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip nuostabių nuotraukų serija. Tačiau nustebsite sužinoję, kad portretai nebuvo užfiksuoti fotoaparatu – vietoje to neįtikėtinai talentingas japonų menininkas Yasutomo Oka juos nutapė aliejiniais dažais. Kiekvienas fotorealistinis paveiklas atrodo neįtikėtinai tikroviškai, užfiksuojant visas įmanomas tapomų moterų detales.

Užbaigti kiekvieną aliejiniais dažais tapytą paveikslą užtrunka apie mėnesį ir kiekvieno kūrinio pradžiai menininkas pasitelkia į pagalbą realaus gyvenimo modelius, kuriuos betapant dažnai „pagražina“. Kai kurios moterys vaizduojamos dėvinčios tradicinius kimono, seginčios plaukų papuošimus iš gėlių ir stovinčios puošniai dekoruotame fone. Kitos dėvi kasdienius drabužius ir dažnai pozuoja namų aplinkoje žiūrinčios pro langą. Kituose kūriniuose merginos vaizduojamos stovinčios kerinčiame miške ar sode – viename paveiksle moteris pozuoja rudeniškame, ūkanotame miške, o už jos medyje tupi balta pelėda.

Visais atvejais menininkui savo profesionaliais potėpiais puikiai pavyksta nutapyti kiekvieną veido bruožą, plaukų garbaną, odos nelygumą ir audinio plotelį. Yasutomo Oka teigia, kad labiausiai įsitempęs jis jaučiasi piešdamas akis, nes jos yra svarbiausias veido bruožas tapant fotorealistiniu stiliumi. Tačiau kiekviename portrete akyse galima pamatyti tikroviškus šviesos atspindžius, todėl jos atrodo įtikinamai tikros.

30

33

34

Ši paveikslų serija gali atrodyti kaip portretinė fotografija, tačiau kiekvienas neįtikėtinas atvaizdas iš tikrųjų yra aliejiniais dažais tapytas paveikslas, kurį nutapė japonų menininkas Yasutomo Oka. 35

31

36

37

Kiekvienas fotorealistinis paveikslas neįtikėtinai tikroviškas, atskleidžiantis japonių grožį.

38

32

Yasutomo Okai savo profesionaliais potėpiais puikiai pavyksta nutapyti kiekvieną veido bruožą, plaukų garbaną, odos nelygumą ir audinio plotelį.

40

42

43

44

45

46

Net pieštuku piešti jo eskizai atrodo kaip nespalvotos nuotraukos.

47

48

49

50

Taip pat skaitykite: Elegantiškos Renesanso skulptūros perkurtos taip, kad atsiskleistų jų žaismingos asmenybės [FOTO]

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt