Šią savaitę Niujorke (JAV) sulaikyti šimtai įtariamų plėšikų, kurių tarpe buvo ir nešinų ypač brangiais „laimikiais“, pranokstančiais netgi didžiuosius “nusivylusių namų šeimininkių” apsipirkimus, praneša Niujorko Policijos Departamentas.

15 – 20 plėšikų gauja, pavogusi itin brangių kailių iš šeimai priklausančio Henry Cowit kailių verslo, kurių vertė siekė 750 tūkst. dolerių, sugauta pirmadienį, pasitelkus apsaugos kamerų įrašus, informavo Niujorko Policijos Departamentas.

Tą pačią naktį trys vyrai apiplėšė miesto centre esančią „Rite Aide“ vaistinę. Pavogtų receptinių vaistų vertė 60 tūkst. dolerių, teigė policija.

NPD vis dar ieško įtariamųjų, įvykdžiusių šiuos nusikaltimus.

Buvo ir tokių atvejų, kai įtariami plėšikai buvo sugauti dėvintys įrodymus.

Bronkse gyvenantis, 21 m. Julian Cepeda, pirmadienį suimtas Mercer gatvėje esančioje „Dolce and Gabbana“ parduotuvėje, dėvintis 1200 dol. kainuojantį džemperį ir nešinas 435 dol. kainuojančiais Chanel saulės akiniais, sakė policija. Jis buvo apkaltintas įsilaužimu.

21 m. Ashford Adedeji, pirmadienį sugautas Manhatane, netoli Grand ir Elizabeth gatvių, pavogęs „raudonai dryžuotus, moteriškus „Gucci“ batus“, geltonus „Dolce and Gabbana“ ir „GStar“ sportbačius, „Beats“ ausines ir dar keletą D & G sportbačių porų bei nešinas dviem veržliarakčiais, teigiama baudžiamajame skunde. Jis buvo apkaltintas nusikalstamu vogto turto disponavimu.

20 m. Hanaya Jones, taip pat įsilaužė į centre esančias dizainerių parduotuves pirmadienį ir pavogė „Dior“ rankinių, kurių vertė 9 tūkst. dol., sakė policija. Ji buvo apkaltinta vogto turto disponavimu pagal du kaltinamojo akto punktus.

Policija sučiupo ir 26 m. moterį, Keona James, centre esančioje „Victoria’s Secret“ parduotuvėje pirmadienį, kuri buvo nešina apatiniu trikotažu dar su etiketėmis, teigiama skunde. Maždaug po keturių valandų, kita apatinio trikotažo mėgėja 20 m. Kristina Williams, to paties tinklo parduotuvėje Soho rajone, tariamai smogė policininkui į galvą, kai jis bandė ją suimti.

Pirmadienis pažymėtas kaip labiausiai, plėšimais niokota naktis, per kurią gauta 2 330 pranešimų dėl įsilaužimo, nors praėjusią dieną gauta tik 492, o antradienį 306.

Praėjusią savaitę, bent 75 tariami plėšikai buvo surakinti antrankiais ir nuvežti į areštinę dėl įvairių kaltinimų, pradedant tokiais kaip įsilaužimas ir baigiant policijos pareigūno užpuolimu, teigia Manhatano apygardos advokatas. Daugybė kitų įtariamųjų gavo teismo šaukimus.

Bėgant savaitei, tokių, su plėšimu susijusių, areštų sumažėjo iki devynių, pranešta trečiadienį, pirmąją miesto komendanto valandos naktį, kuomet po 20 val. draudžiama išeiti iš namų.

Beveik kiekvienas apiplėšimas įvyko Manhatane. Vienintelėje oficialioje Bruklino byloje, teigiama, kad du policijos pareigūnai buvo sužeisti nusikaltėlių po to, kai spruko su prekių pilnais šiukšlių maišais iš „G-Star Raw“ drabužių parduotuvės Vilijamsburge ir atsitrenkė į policijos automobilį, apie 4:30 ryte, vietos laiku, pirmadienį, teigiama skunde. Vienas policininkas patyrė kelio traumą, o kitas susižeidė nugarą. Keturi nusikaltėliai apkaltinti įsilaužimu.

Dauguma apkaltintų plėšikų yra 20–29 metų Niujorkiečiai ir keletas iš kitos valstijos, plėšikų amžius svyruoja nuo 18 iki 56 metų.

Taip pat skaitykite: Bristolyje #BlackLivesMatter protestuotojai nuvertė daugelį metų aistras kursčiusią skulptūrą

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: