© KaunoZinios.lt nuotr.

Sveiki, aš Saulius iš KaunoŽinios.lt visiškai nemoku gaminti, bet netrukus tai pasikeis.

Svečiuose mano virtuvėje muzikos kūrėjas ir atlikėjas Neilas Dainius Babonas ir šiandien mes gaminsime Čenachus.

Receptas:

0,5 kg kiaulienos (nugarinės/sprandinės) mėsą supjaustome griežinėliais. Pasūdome (pagal skonį). Pabarstome maltais juodaisiais pipirais ir susmulkinta prieskonine žole daši.

Inde mėsą “marinuojame”: sluoksniuojame su kubeliais supjaustytais svogūnais, stipriai viską suspaudžiame ir pridengiame. Paliekame mažiausiai 4 val.

Po 2-jų valandų galima mėsą ir svogūnus permaišyti, ir vėl suspausti (kumščiais). Po marinavimo, mėsą supjaustome gabaliukais (kaip guliašui).

Keturių litrų talpos puode užviriname 2 litrus vandens. Sudedame mėsos gabaliukus, ir palaukiame, kol užvirs.

Tada, ant viršaus, nemaišant dedame kubeliais pjaustytas bulves (~1 kg), tris tarkuotas morkas ir, likusius nuo marinavimo, svogūnus (~0,5 kg). Užviriname ir verdame ant lėtos ugnies maždaug 20 min.

Po to viską sumaišome. Išjungiame viryklę. Pabaigoje, į puodą galima įberti smulkiai pjaustytą čili pipirą, ir uždengti dangtį 5-tui minučių. Viskas.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: