Prieš metus laiko mažai kas tikėjo, kad jaunimas gali pats kurti spektaklius. Ne tik juos kurti, bet daryti tai kokybiškai, novatoriškai ir patraukliai, sulaukti žiūrovų dėmesio ir palaikymo. Galbūt išlikti padėjo unikalumas? Pjeses, režisūrą, muziką, kostiumus ir scenografiją kuręs jaunimas ne vieną jaunuolį sudomino teatru.

Per sezoną publikai pristačiusi keturis spektaklius, įsikūrusi Kauno kultūros centre „Tautos namai“, dalyvavusi keliuose festivaliuose, dabar „Teatrono“ trupė darbingai žvelgia į ateitį – kelių savaičių bėgyje jau planuoja pradėti naujų spektaklių repeticijas. Kuriant naujus spektaklius reikia ir naujų žmonių. Todėl „Teatronas“ skelbia atranką – visus norinčius save išbandyti teatro scenoje kviečia birželio 18d. 16val. atvykti į kultūros centro „Tautos namai“ didžiąją salę.

Norint dalyvauti svarbu nepamiršti užsiregistruoti el.paštu: nkgteatronas@gmail.com, kur reikėtų parašyti savo vardą, pavardę, amžių, telefoną ir prisegti nuotrauką (tokią, kurioje būtumėte lengvai atpažįstami). Ieškomi jauni žmonės norintys vaidinti, šokti, kurti. Atrankai nereikia nieko ruoštis, tik būtina atsinešti patogią aprangą ir gerą nuotaiką.

Išsamiau su jaunaisiais kūrėjais iš „Teatrono“ galite susipažinti žurnalistės Indrės Urbanavičiūtės straipsnyje „Idėjos nešami“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: