Organizatorių archyvo nuotr.

Pastatomi šviestuvai yra aukšti šviestuvai su pagrindu, dar dažnai vadinami toršerais. Pagrindinis namų interjero elementas – toršeras yra funkcionalus būdas apšviesti jūsų erdvę be papildomo apšvietimo. Šis apšvietimas gali paveikti kambario atmosferą ir nuotaiką dėl pasirinkto lempos tipo, medžiagos, padėties ir net naudojamų lempučių.

Toršerai yra praktiškas apšvietimo šaltinis, kurį galima naudoti beveik bet kurioje jūsų namų patalpoje. Šios lempos ne tik funkcionalios, bet ir įtakoja viso kambario nuotaiką.

Tikriausiai esate matę daugybe skirtingų toršerų, tačiau kiekviena lempa turi konkrečią unikalią paskirtį. Kai kurie toršerai skirti apšviesti nedidelį plotą, o kiti gali apšviesti patalpą įvairiais kampais ir netgi turėti saugojimo galimybių. Kiekvienoje kategorijoje yra įvairių stilių, kurie gali tikti skirtingiems dizainams.

Dėl savo aukščio toršerai neabejotinai gali patraukti dėmesį, todėl verta atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios gaminamas pagrindas ir gaubtas. Apskritai šios lempos yra protingas apšvietimo pasirinkimas, kurį galima greitai surinkti.

Toršerą galite pastatyti įvairiose vietose, todėl šie šviestuvai yra funkcionalūs. Dažniausios toršero pastatymo vietos yra: šalia akcentinės kėdės, miegamojo kampe prie komodos ir prie konsolinio stalo.

Grindų šviestuvą daugiausia sudaro pagrindas ir gaubtas. Kad lempa veiktų, reikalingi tokie priedai kaip elektros laidas ir lemputė.

Populiariausi toršerų variantai

Toršerai su pasukama rankena sudaryta iš pagrindo ir gaubto. Tačiau šiek tiek pakoreguojama viršutinė pagrindo dalis, leidžianti šiai lempai pagal poreikį „siūbuoti“ į kairę arba į dešinę. Dėl horizontalaus šios lempos judėjimo ji puikiai tinka naudoti virš akcentinės kėdės ar stalo, kad galėtumėte nukreipti šviesą ten, kur jos reikia.

Trikojis toršeras turi skirtingą pagrindą, kurį paprastai sudaro trys stulpeliai, kurie kartu laiko šviestuvo gaubtą ir lemputę vertikaliai. Tai šiek tiek pakeista standartinio vienos kolonėlės grindų lempos dizaino versija, kuri gali suteikti jūsų erdvei charakterio.

Šešių krypčių grindų lempos siūlo kelis elektros lempučių šaltinius po vienu lempos gaubtu. Tai puikus pasirinkimas, jei apšviečiate didelį kambarį ir jums reikia papildomos šviesos. Šio tipo lempos taip pat kartais vadinamos žvakidėmis, nes atrodo kaip tradicinė žvakė, kurioje buvo laikomos žvakės.

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: