Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Dainininkas Justinas Timberlake’as (Džastinas Timberleikas) triumfavo sekmadienį vykusioje šių metų televizijos MTV Videomuzikos apdovanojimų ceremonijoje, laimėjęs keturiose kategorijose ir surengęs įspūdingą pasirodymą.

Popmuzikos žvaigždė pelnė Michaelo Jacksono (Maiklo Džeksono) vaizdo avangardo ir geriausio metų vaizdo klipo apdovanojimus už dainą “Mirrors”, kuri taip pat buvo apdovanota už geriausią prodiusavimą, o dainos “Suit & Tie” vaizdo klipas laimėjo geriausios režisūros kategorijoje.

J.Timberlake’as taip pat nustebino žiūrovus savo akį traukiančiu pasirodymu, per kurį atliko savo solinės karjeros hitų popuri ir surengė trumpą buvusių populiarios popmuzikos grupės “‘N SYNC” narių susijungimą.

Reperis Macklemore’as (Maklemoras) ir jo prodiuseris Ryanas Lewisas (Rajenas Liujisas) taip tapo gerai pasirodė: daina “Can’t Hold Us” pelnė apdovanojimą už geriausią hiphopo vaizdo klipą ir geriausią kinematografiją.

Tuo tarpu jų gėjų teisių himnas “Same Love”, atliekamas su dainininke Mary Lambert (Meri Lambert), buvo pripažintas geriausiu vaizdo klipu su socialine žinia.

Atliekant šią dainą sekmadienio vakarą, dalyvavo speciali viešnia – popmuzikos dainininkė Jennifer Hudson (Dženifer Hadson).

Popmuzikos superžvaigždė Lady Gaga (Leidi Gaga) pradėjo ceremoniją arenoje “Barclays Center” nuo jos įvaizdžio neatsiejamu madų šou, apsirengusi kaip futuristinė Motina Vyresnioji.

Dainininkė savo pasirodymą pradėjo nuo savo naujo singlo “Applause”, vilkėdama keistą baltą vienuolės abitą, tačiau šis kostiumas buvo greitai nuplėštas jos šokėjų, atidengdamas juodą blizgantį triko ir galvą glotniai aptempusią kepuraitę.

Vėliau Lady Gaga išėjo į sceną vilkėdama tviskantį mėlyną kostiumėlį ir baltų plaukų peruką. Atlikėja taip pat dėvėjo ryškiai geltoną peruką, o jos veidas buvo išdažytas per pasirodymą, kurio pabaigoje dainininkė liko su baltu bikiniu ir ilgų šviesių plaukų peruku.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: