Jau nuo gegužės 2-os dienos kauniečiams pristatytas išskirtinis projektas – „Radijo kastingas“. Jo metu paskelbta viena didžiausių Lietuvoje atrankų radijo laidų vedėjo kėdei užimti. Šis projektas savo dalyvius kviečia į neįprastą atranką. Dalyviai įrašinėja audio klipus, kuriuose įgarsina įvairiausias reklamas, žinias, anekdotus, pasakas. Jie išbando savo tonacijas, kuria improvizacinį savo laidos pristatymą, o jų saviraiškai suteikiamos visos galimybės.

Eteris ir auditorija – garantuoti

„Audio klipų trukmė, aišku, priklausys nuo turimos medžiagos. Dalyvių klipai bus talpinami „Facebook“ socialiniame tinklalapyje, geriausi – transliuojami radijo eteryje. Taip žmonės galės ne tik išgirsti linksmus ir intriguojančius dalyvių audio klipus, tačiau galės ir rinkti geriausius, balsuoti ar komentuoti jų įrašus. Sulaukėme neregėto rėmėjų susidomėjimo, tad geriausiems dalyviams atiteks ne tik galimybė pasirašyti kontraktą su radijo stotimi, tačiau ir tokios dovanos, kaip skrydžiai oro balionais, kvietimai į didžiausius Lietuvoje nuotykių, vandens pramogų parkus, bei dar galybė vertingų, originalių dovanų bei staigmenų.“,- pasakojo atranką vykdančios įmonės „Egomaster“ vadovas Ernestas Belevičius. „Radijo kastingo“ autoriai teigia, jog projektas susidomėjimo sulaukė jau nuo pat balandžio mėnesio. „Būtent nuo tada pradėjome transliuoti pirmąsias intriguojančias reklamas, o jau gegužės pirmąją savaitę klausytojus ir kitą auditoriją pasieks pirmieji dalyvių įrašai.“

Nugalėtojui – darbas radijo stotyje

Šių metų birželio 3-iąją įvyks „Radijo kastingo“ finalas. Jo metu paaiškės nugalėtojas, kuriam atiteks darbo kontraktas su radijo stotimi „Kauno fonas“. „Padovanosime darbo“, – šmaikštavo linksmi, energija trykštantys „Kauno fono“ darbuotojai. Išskirtinę idėją pateikę projekto autoriai džiaugiasi, jog ateinant gražiausiam metų laikui jį pasitinka geriausiomis nuotaikomis ir pasiūlymais: „Dalyviams suteikiame puikią progą atverti radijo užkulisių užuolaidas, pamatyti mūsų biurus, studiją ir patiems pasijusti tarsi radijo laidų vedėjais“, – teigė E. Belevičius.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: