Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Europos ypatingai pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ šiandien paskelbė apie jau antrą 2013 m. vasaros sezono skrydžių kryptį.

Nuo balandžio 1 d. iš Kauno oro uosto pradedami tiesioginiai skrydžiai į Sicilijos saloje esantį miestą Trapanį. Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

„Mums labai malonu pranešti apie antrą naują vasaros kryptį iš Kauno oro uosto. Lietuviai turės galimybę aplankyti išskirtinio grožio Sicilijos salą, skrisdami tiesioginiu maršrutu Kaunas (KUN) – Trapanis (TPS). Internetinėje skrydžių bendrovės svetainėje bilietus bus galima įsigyti jau nuo rytojaus. Kodėl gi Kalėdoms savo artimiesiems nepadovanojus įsimintinų atostogų“, – sako „Ryanair“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Šiaurės ir Baltijos šalims Elina Hakkarainen.

Šia proga aviakompanija savo klientams taip pat dovanoja galimybę įsigyti net 100 tūkst. bilietų, kurių kaina į vieną pusę – nuo 28 Lt. Pasiūlymas galioja skrendant pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais į visas Europos šalis, bilietus perkant iki gruodžio 20 d. Juos įsigyti galima adresu www.ryanair.com.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: