(c) Kaunas. lt archyvo nuotr.

Choro vadovė Danguolė Beinarytė mano, kad gerus rezultatus lemia kiekvieno choristo nuoširdus darbas.

Nors projektas “Chorų karai” dar tik spėjo įsibėgėti, Kauno Burgundiškasis choras jau džiaugiasi sėkmingais pasirodymais ir aktyviu žiūrovų palaikymu. Choro vadovė D. Beinarytė akcentuoja, kad net ir trumpas pasiruošimui skirtas laikas nesutrukdo parengti įdomių pasirodymų.

“Prieš kiekvieną pasirodymą choristai trykšta noru laimėti, gerai pasirodyti bei patikti žiūrovui, todėl net ir per trumpą pasirengimo laiką stengiamės padaryti geriausia, ką galime”, – apie choristų atkaklumą kalba choro generolė.

D. Beinarytė mano, kad svarbiausias dalykas, vedantis juos į sėkmę, yra ne tik tinkamai parinktas repertuaras, bet ir produktyvios repeticijos. Daugelis choristų dieną dirba arba mokosi, todėl į repeticijas renkasi vakarais.

Nepaisant tokios įtemptos dienotvarkės, jie sugeba susikaupti rimtam darbui.

“Žinoma, viena kita minutėlė pasišnekučiuoti ir pajuokauti, aptarti klaidas visada būna”, – patikslina choro vadovė.

Pasak jos, Kauno chorą būtų galima pavadinti didele gražia šeima. Tačiau kaip ir kiekvienoje šeimoje kyla ir tam tikrų nesutarimų.

“Bet kažin kokių sensacingų išpuolių nepasitaiko arba aš nekreipiu dėmesio, nes yra svarbesnių dalykų”, – pasakojo D. Beinarytė.

Kauno Burgundiškasis choras džiaugiasi įvertintu sunkiu darbu bei žada ir toliau savo gerbėjus stebinti įdomiais pasirodymais.

Kauno Burgundiškasis choras

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: