(c) organizatorių nuotr.

Kaune įsikūręs prekybos ir paslaugų  centras „Molas“ surengė paramos akciją, kurios metu socialiai remtiniems vaikams buvo surinktas apie 500 kg „Dovanų kalnas“.

Pasak prekybos centro „Molas“  vadovės Daivos Dankšienės, praėję metai buvo ypač sunkūs pažeidžiamiausio visuomenės sluoksnio nariams, todėl ir buvo nutarta padėti socialiai remtinoms šeimoms bei neturintiems tėvų vaikams.

„Akcija tikrai pasiteisino, nes prekybos centro lankytojai atnešė daug vertingų dovanėlių. Daugelis jų ne tik gražiai ir rūpestingai supakavo savo dovanas, bet ir užrašė šiltus palinkėjimus tiems, kas jas gaus. Tai rodo, kad žmonės nuoširdžiai nori padėti likimo nuskriaustiems vaikams. Nuoširdžiai dėkojame jiems ir tikimės, kad ši akcija taps gražia kasmetine Kalėdine tradicija“, – sakė D. Dankšienė.

Akcija „Dovanų kalnas“  truko visą gruodžio mėnesį. Kauniečiai į dovanų rinkimo vietą prekybos ir paslaugų centre „Molas“ daugiausia atnešė rūbų, batų, patalynės, žaislų.

Surinktus daiktus projekto organizatoriai perdavė Vaikų gerovės centrui „Pastogė“, kuri pasirūpins, kad dovanėles gautų tie, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

Vaikų gerovės centre „Pastogė“ nuolat gyvena apie 30 laikinai globojamų vaikų. Centras padeda ir šeimoms, kurioms reikia paramos bei padeda joms spręsti įvairias kylančias problemas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: