(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Visiškai pasikeitė Auros kovo ir balandžio mėnesių repertuarai. Vietoje Birutės Letukaitės 2010 m. premjeros „Išplautas dangus”, bus rodomas visiškai naujas, šiuo metu Auros šokio teatre žymios lenkų choregorafės Annos Marios Krysiak kuriamas spektaklis „apie mus…”

Anna Maria Krysiak „apie mus…” pasirodyme nėra veikėjų, šokėjų užduotis – būti pačiu savimi. Geriausias laikas – čia ir dabar. Todėl, kad tai pirmas spektaklis apie mus.

Mūsų pasakojimai atsiranda iš tarpusavio buvimo, bendrumo ir skirties. Kartais sparčiai besisukančiame pasaulyje reikia išlaikyti pusiausvyrą, paremti/atsiremti vienas į kitą. Svarbiausia – ne tai kaip judi, bet kas tave pastūmėja judesiui, kas sujudina ir sujaudina.

„Kai važiavau čia, vežiausi visai kitą istoriją, tačiau atvykusi labai greitai supratau, kad ji čia netinka. Man pagrindinis įkvėpimo šaltinis yra žmonės ir AUROS šokėjai viską pakeitė,” – teigia Anna Maria Krysiak.

Anna Maria Krysiak yra šokėja, choreografė, šokio pedagogė. Baigė Poznanės Baleto mokyklą(1990), šoko Didžiajame operos ir baleto teatre Poznanėje (1990-1992), Jaceko Łumińskio Silezijos šokio teatro Bytome (Lenkija) narė (1992-2005). Dirbdama SDT šoko su Melissa Monteros , Anna Sokolov (Dreams), Condrat Drzewiecki ir Avi Kaiser (Batsheva šokio trupė, Izraelis), Paul Clayden (DV8, JK) , David Dorfman NY, Mark Haim, Stephan Brinkman (Pina Bausch teatras) ir kitais.

Šiuo metu daugiausia dirba kaip šokio pedagogė, dėstė Kanadoje, JAV, Vokietijoje, Rusijoje, Šveicarijoje, Indijoje, Slovakijoje, Lietuvoje, Izraelyje, Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje ir daugybėje vietų Lenkijoje.

Spektalis bus rodomas:

Kovo 26 d. 18:00 BLC Verslo lyderių centre, „Elipsės” salėje, Kaune

Kovo 27 d. 18:00 BLC Verslo lyderių centre, „Elipsės” salėje, Kaune

Balandžio 9 d. 18:00 BLC Verslo lyderių centre, „Elipsės” salėje, Kaune

Balandžio 10 d. 18:00 BLC Verslo lyderių centre, „Elipsės” salėje, Kaune

Viktorija Rusinaitė

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: