Kauno diksilendas „DixXband“ tęsia pernai atgaivintą tradiciją ir kauniečiams dovanoja gyvo garso koncertą. Artėjantį šeštadienį Kauno valstybinėje filharmonijoje grupė pristatys naująją savo programą „I Love Jazz“.

Po praėjusiais metais pilnutėlę filharmonijos salę sutraukusio koncerto „SingSwing“ diksilendo nariai neabejojo – gyvos ir kokybiškos muzikos mėgėjus nauja programa „DixXband“ būtinai pamalonins ir kitąmet.

„Praėjusiais metais linkome į gryną svingą, tuo tarpu naujojoje programoje mes pradėsime nuo pačių džiazo šaknų – bliuzo, diksilendo ir regtaimo. Be jokios abejonės, klausytojai išgirs gyvai atliekamas vokalines ir instrumentines improvizacijas, be kurių neįsivaizduojamas nė vienas geras džiazo koncertas“, – patikino „DixXband“ meno vadovas Raimundas Arnašius.

Dviejų dalių koncerte bus galima išgirsti ne tik perspektyviausia šalies džiazo vokaliste laikomą Kristiną Svolkinaitę, tačiau ir jos mokytoją, vokalo metrą Stepą Janušką.

„Jis yra vienas iš nedaugelio šalies dainininkų, tiesiog idealiai dainuojančių džiazo stiliumi. Tie, kas S.Janušką tapatina tik su grupe „Studija“ ar pop muzika, bus maloniai nustebinti. Nuo scenos sklindantis jo paprastumas ir didžiulė energija tarsi pakylėja visus, esančius aplinkui“, – šviežiais įspūdžiais iš pastaruoju metu intensyviai vykstančių repeticijų dalinosi R.Arnašius.

„Kiekvienas tokioje aplinkoje vykstantis džiazo koncertas yra įdomus tuo, kad tai nėra labai dažnas dalykas. O Kaunas be jokių abejonių yra džiazo miestas, turintis labai stiprias tradicijas. Pasirodymas Kaune man yra susitikimas su patyrusia, išprususia ir reiklia publika. Nors tai ir reiškia atsakomybę, man tai bus didžiulis malonumas“, – prieš artėjantį koncertą filharmonijoje jį užplūstančių jausmų neslėpė S.Januška.

Kartu su diksilendu „DixXband“ bei S.Januška ant Kauno valstybinės filharmonijos scenos pasirodys ir lietuviškuoju Benny Gudmanu vadinamas džiazo klarnetininkas, klaipėdietis Žygimantas Razmus.

Koncertas įvyks Kauno valstybinės filharmonijos salėje.

Koncerto pradžia – lapkričio 20 d., 17 val.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: