Rūpinimasis ekologija – abipusė nauda

0
3
(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Net 9 iš 10 įmonių yra svarbu veikti laikantis tvarumo ir draugiškumo aplinkai principų. Be to, beveik du trečdaliai įmonių mano, kad tai yra ir naudinga – jų teigimu, rūpinimasis ekologija taip pat didina veiklos efektyvumą, gerina įvaizdį ir padeda auginti pardavimus. Tai atskleidė naujausias “Omnitel” mobilumo tendencijų tyrimas.
“Ekonominis efektas yra didžiulė paskata verslininkams ieškoti sprendimų, kurie padėtų mažinti sąnaudas bei tuo pat metu taupyti gamtos resursus, juo labiau kad beveik pusė apklaustųjų įmonių atstovų kelionėse, skirtose darbui, per savaitę praleidžia nuo 1 iki 10 valandų”, – teigė “Omnitel” prezidentas Antanas Zabulis.

“Omnitel” tendencijų tyrimo duomenimis, kol kas tik beveik 12 proc. apklaustųjų įmonių naudoja šiuolaikines ryšio priemones, tokias kaip telefoninės ir vaizdo konferencijos, kad sumažintų verslo kelionių skaičių. Tačiau net 63,8 proc. iš jų pastebi, kad tokios priemonės padeda didinti įmonės efektyvumą. “Įmonėms tiesiogiai pajuntant naujausių technologinių sprendimų naudą jų verslui, galime tikėtis tolimesnių investicijų šioje srityje, kurios reikš ir aktyvesnį aplinkos tausojimą.” – sakė A. Zabulis.

Tarp planuojamų įmonių investicijų 2010 metais, kurios prisidėtų prie įmonių veiklos efektyvinimo ir kelionių darbo tikslais mažinimo, labiausiai išsiskiria planai investuoti į nešiojamuosius kompiuterius (14,7 proc. įmonių) ir spartesnį mobilųjį internetą (17,9 proc.). Penktadalis įmonių žada įdiegti prieigą prie dokumentų ir programų per internetą, 7,8 proc. ketina 2010 metais daugiau dėmesio skirti vaizdo konferencijoms.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia