Sužinoti daugiau dalykų apie mėgstamus filmus yra tas pats, kas iš naujo juos atrasti. Netikėti veikėjų pasirodymai, gamybos paslaptys ir paslėptos užuominos apie filmo pabaigą yra viskas, ko reikia norint pamatyti filmus visiškai naujoje šviesoje.

Pateikiame keletą įdomių detalių apie 10 žinomų filmų, kuriuos galite drąsiai panaudoti norėdami parodyti savo žinias per kitą filmų vakarą su savo šeima ar draugais.

1. Kapitono Bumerango užuomina filme „Plėšriosios paukštės

Galime pamatyti, kaip Harlės Kvin kolega iš filmo „Savižudžių būrys“ trumpai pasirodo, kai ji palieka policijos nuovadą ir pastebi plakatą su pažįstamu veidu. Ji parodo į Kapitono Bumerango nuotrauką ir sako: „Ei, aš pažįstu tą bičą!“

2. Kristoferis Plameris yra vyresnis nei aktorė, vaidinusi jo motiną filme „Ištraukti peiliai“.

Nors Kristoferio Plamerio (90 m.) personažas filme pabuvo trumpai, o jo personažo mama dalyvavo visame filme. Įdomu tai, kad ją vaidinusi aktorė (84 m.) iš tikrųjų yra 6 metais jaunesnė už patį Plamerį, kuriam, savo ruožtu, buvo 90 metų filmuojant detektyvinę juostą „Ištraukti peiliai“.

3. Hugas Vyvingas nevaidino Raudonosios Kaukolės filme „Keršytojai: begalybės karas“ ir „Keršytojai: pabaiga“.

Filme „Kapitonas Amerika: Pirmasis keršytojas“ Hugas Vyvingas vaizdavo piktadarį Raudonąją Kaukolę, kuris filmo pabaigoje teleportuojamas į nežinomas kosmoso dalis. Daugelio gerbėjų nuostabai, jis vėliau grįžo ir į paskutinius „Keršytojai“ filmus. Tačiau veikėją jau vaidino aktorius Rosas Markandas.

4. Bilis Zeinas filme „Titanikas“ nešiojo peruką.

Lažinamės, kad niekada nebūtumėt atspėję, jog tai ne tikrieji Bilio Zeino plaukai, kuriuos matome legendiniame 1997 m. filme. Tikrame gyvenime aktorius iš tikrųjų yra plikas, tačiau režisierius pagalvojo, kad prašmatniajam Rauzės sužadėtiniui reikia gražios plaukų galvos, kad jis būtų įtikinamesnis.

5. Filmui „Prarastasis“ nufilmuoti prireikė daugiau nei metų, kad Tomas Henksas tinkamai atrodytų.

„Prarastasis“ pradžioje Tomo Henkso veikėjas atrodo kaip vidutinis vyras, tačiau praleidęs daug laiko saloje, nenuostabu, kad jo kūnas smarkiai pasikeičia. Norint, kad jis atrodytų autentiškas, filmo gamyba buvo nutraukta visiems metams, kad Henksas galėtų saugiai numesti svorį ir užsiauginti plaukus.

6. Gyvūnų garsai filme „Įsikūnijimas“ buvo pasiskolinti iš juostos „Juros periodo parkas“.

Jei kada nors žiūrėjote Džeimso Kamerono „Įsikūnijimas“ ir manėte, kad gyvūnai skamba kažkaip pažįstamai, jūs teisus! Iš pradžių sunku suprasti, bet iš tikrųjų girdite dinozaurų garsus iš Stiveno Spilbergo kino kūrinio „Juros periodo parkas“.

7. Maiklas Keinas pamiršo savo replikas, kai pirmą kartą išvydo Džiokerį filme „Tamsos riteris“.

Ne paslaptis, kad Hytas Ledžeris įdėjo daug pastangų, kad būtų kuo įtikinamesnis vaidindamas Džiokerį filme „Tamsos riteris“, tačiau nuostabu tai, kad jis sugebėjo išties išgąsdinti savo kolegas filmavimo aikštelėje. Scenoje, kurioje Džokeris ir kiti nusikaltėliai atvyksta į Briuso Veino vakarėlį, Maiklo Keino vaizduojamas Alfredas turėjo sustabdyti juos prie lifto, bet vietoj to, jis pasitraukė iš baimės. Keinas iš tikrųjų turėjo pateikti keletą eilučių, tačiau jis pirmą kartą matė Ledžerį Džiokerio vaidmenyje, kuris jį taip išgąsdino, kad Keinas negalėjo ištarti nė vieno žodžio.

8. Filmo „Kovos klubas“ užuomina juostoje „Socialinis tinklalapis“

Vienoje „Socialinis tinklalapis“ scenoje Markas Zakerbergas sukčiauja per egzaminą, priversdamas žmones „Facebook“ paskyroje komentuoti įvairius meno kūrinius. Norėdamas būti inkognito, Markas panaudoja slapyvardį Taileris Durdenas savo profiliui. Įdomu tai, kad Taileris Durdenas yra pagrindinis „Kovos klubas“ veikėjas, kurį, kaip ir „Socialinis tinklalapis“, surežisavo Deividas Finčeris.

9.Bazo mergina „Vienas namuose“ iš tikrųjų nėra mergina.

Per vieną sceną „Vienas namuose“  herojus Kevinas randa vyresnio brolio merginos nuotrauką ir sureaguoja su nuoširdžiu pasibjaurėjimu. Režisierius Krisas Kolumbusas nenorėjo pasitelkti tikros aktorės, kad nieko neįžeistų, ir nusprendė, kad vietoj to berniukas būtų apsirengęs mergaite. Jie galų gale panaudojo filmo meno vadovo sūnų, ir daugybė filmo gerbėjų to net nepastebėjo.

10. Mums buvo meluota apie Kobo totemą filme „Pradžia“.

Filmo pradžioje yra pasakoma, kad suktukas yra tikrasis Leonardo Dikaprio personažo totemas, tačiau, jei atkreipiate dėmesį, vienu metu jis atskleidžia, kad suktukas iš tikrųjų priklausė jo žmonai. Teorija yra ta, kad tikrasis Kobo totemas yra jo vestuvinis žiedas.

Realiame gyvenime jis jo nenešioja, bet sapne turi žiedą, todėl ten nuolat sutinka savo žmoną. Be to, mes žinome, kad niekas negali žinoti apie tai, kaip veikia kiekvieno totemas, tačiau Kobui nekyla problemų rodyti suktuko kiekvienam filmo veikėjui, o tai dar labiau įrodo šią teoriją. Taigi, jei jums vis dar kyla klausimas, ar Kobas išėjo iš sapno, ar ne, tiesiog pažvelkite į jo kairę ranką.

Taip pat skaitykite: Įspūdingos kino užkulisių nuotraukos, kurių niekados neturėjome pamatyti [FOTO]

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: