Išsiskyrusi su Holivudo aktoriumi Robertu Pattinsonu ir iškentusi sunkią operaciją, atlikėja pristatė savo iki šiol asmeniškiausią albumą, kuris tapo puikiu jos kovos už gyvenimą simboliu.

Atlikėjos tikrasis vardas yra Tahliah Debrett Barnett. Ji taip išsiskiria savo muzikiniu stiliumi, ir tokiais stulbinančiais pasirodymais, kad dauguma žmonių galėtų pamanyti, jog ji yra iš kitos planetos. Scenoje kaip atlikėja, ji pirmą kartą pasirodė 2012 metais, tuomet ji išleido ir savo pirmąjį albumą ,,EP1“ po to „LP1“ ir iškart tapo viena ryškiausių elektroninės muzikos divų. Naujasis albumas ,,Magdalene“ nuo kitų išsiskiria tuo, jog jo negalima priskirti jokiam žanrui, jis tikrai labai unikalus.

Albumas Magdalena skamba kaip nepatogus, ekscentriškas itin kūibingo žmogaus rankų produktas. Kūrinys „Cellophane“ išleistas balandžio mėnesį, kerintis naujojo albumo singlas, išsiskiriantis pribloškiančiu vaizdo klipu. Jame atlikėja šoka su blizgančiu bikiniu, kai virš jos skraido didžiulis vabzdys, kuris vėliau ją nuneša į paslaptingą vietą, panašią į pragarą kurioje atlikėją oranžinės spalvos purvu tepa neaiškios kilmės būtybės. Šiame klipe akcentuojamas seksualumas, grožis ir laisvė.

Dainininkė teigė, kad naują albumą „Magdalene“ kūrė išties sunkiai todėl, kad jai vis kildavo naujų minčių, buvo sunku parinkti tinkamus garsus.

„Įprastai, dainas parašau labai lengvai, tačiau šį kartą norėjau tai padaryti visai kitaip. Norėjau atsiverti klausytojams, tačiau kai kuriais momentais jaučiausi taip, lyg atsiverti man bus per daug sunku, lyg būčiau patekusi į auksinį narvelį, iš kurio išeiti būtų neįmanoma“,- teigė atlikėja.

Dainininkės išsilaisvinimo procesas prasidėjo kintant jos muzikai, baigiantis santykiams ir pašlijus sveikatai. Darbaholike save laikanti menininkė į gyvenimą žiūri kaip į žongliravimą – „Tu turi šeimą ir draugus, ir turi suaugusiųjų reikalų, pavyzdžiui, kur tu gyveni, sąskaitos ir panašūs dalykai, tada tavo sveikata, galbūt tavo santykiai, ir staiga vienu metu žongliruodamas suklysti ir viską pameti“,- sako ji. -„Vieninteliai dalykai, kurių nepamečiau, buvo mano draugai“.

Taigi, kokia yra kūrinio ,,Cellophane“ istorija? Viskas prasidėjo Los Andžele, kuomet FKA Twigs ieškojo muzikinio partnerio savo naujos dainos sukūrimui. Paieška buvo sėkminga, prie dainos kūrimo prisidėjo muzikantas Nicolas Jaaras. Jie dainą ,,Cellophane“ parašė stebėtinai greitai maždaug per 20 minučių. Deja, atlikėjos sveikata labai pablogėjo. Ji kelis mėnesius ignoravo didžiulį gumulą gerklėje, kol vieną rytą atsikėlė ir suprato, jog negali atsisėsti. Ji paskambino savo patėviui, sakydama: ,,aš jaučiu didžiulius gumulus, išplitusius po mano kūną, aš turbūt mirsiu, manau man vėžys“. Tuomet jos patėvis patarė jai skubiai kreiptis pas gydytojus. Ultragarso tyrimas atskleidė ne vėžį, o fibroidus – hormoninius auglius dainininkės gimdoje. Ji teigė, kad jie buvo tokie didžiuliai, tarsi ,,gerai prinokę vaisiai“.

Ji kurį laiką jautė didžiulį skausmą, nes fibroidai spaudė jos šlapimo pūslę, todėl ji visą laiką norėjo šlapintis . Ji prisimena, kad prieš operaciją dirbo prie vaizdo įrašo. „Aš skubėjau, nes bijojau, jog nespėsiu baigti laiku, visgi, atsirado komandos narių, kurios mane peikė ir vadino tingine, kuri negeba nieko padaryti, išskyrus lakstyti į tualetą. Man dėl to buvo labai skaudu, tačiau džiugu tai, jog po operacijos jaučiausi daug geriau“,- teigė FKA Twigs.

Sunku patikėti, bet atlikėja po operacijos labai greitai atgavo jėgas. Ji norėjo šokti striptizą savo dainos ,,Cellophone“ klipe ir tam ruošėsi 6 mėnesius.

,,Aš vis dar jaučiuosi tokia pat seksuali ir pasitikinti savimi kaip ir iki šiol, kitaip visą savo darbą laikyčiau nevykusiu. Filmuojant dainos vaizdo klipą jaučiausi labai laisvai“.

Iš tiesų, dainos klipe atlikėja, daugelio žmonių nuomone, atrodo labai seksualiai.

Kai FKA Twigs dalyvavo ,,AfroPunk“ festivalyje Atlantoje, ji nusprendė apsilankyti seniausiame afro-amerikiečių striptizo klube Amerikoje. Ten, matant didžiulei miniai, ji pademonstravo savo šokio judesius. Savo šokiu atlikėja bandė parodyti, jog moteris neturėtų būti suprantama vien kaip seksuali būtybė, tenkinanti vyrų norus. Iš tikrųjų, būtent seksizmo problema ir įkvėpė naują žvaigždės albumą.

Ji taip pat pabrėžė, jog net gi Biblijoje dauguma moterų laikomos negarbingomis, ar net paleistuvėmis. Kaip pavyzdį, ji pateikia Mariją Magdalietę, kuri apibūdinama kaip kekšė, nors ji buvo puiki gydytoja. Merginai gaila, jog ši informacija dėstoma ir sekmadieninėse katalikų mokyklose.

Dainininkė lygina save su šia ginčitina Biblijos veikėja, kadangi ji taip pat patyrė daug pažeminimų. Taip pat ji kaip ir Magdalietė, buvo garsesnių vyrų šešėlyje. Pavyzdžiui, Magdalietė keliavo kartu su Jėzumi, o atlikėja dažnai būdavo apibūdinama ne kaip artistė, o kaip garsaus aktoriaus mylimoji. Naujausios FKA Twigs dainos yra skirtos išreikšti jos patirtą skausmą dėl žlugusių santykių, reakciją į priešiškas visuomenės nuomones.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: