(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Visi Kauno universitetų, akademijų ir kolegijų studentai, norintys dalyvauti konkurse, turėtų nusifotografuoti šalia jų mokslo įstaigoje įrengto stilingiausio studento rinkimų stendo ir savo nuotrauką patalpinti PLC „Mega“ tinklalapyje.

Stilingiausią studentą gali rinkti visi, apsilankę interneto svetainėje www.mega.lt. Atrinktus dešimt finalistų dar vertins ir papildomus taškus skirs PLC „Mega“ stilistė.

„Norime padovanoti studentams smagią pramogą. Konkurso dalyvius kviečiame aktyviai konkuruoti ir rungtis tarpusavyje bei visus nustebinti kūrybingumu ir originalumu. Tikimės, kad konkurse dalyvaujančių studentų bendramoksliai noriai juos palaikys ir padės išrinkti ne tik stilingiausią Kauno studentą, bet ir išsiaiškinti, kurioje Kauno mokslo įstaigoje studijuoja stilingiausias jaunimas”, – sakė prekybos centrą „Mega” valdančios bendrovės „Baltic RED” rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Konkurso nugalėtojai, interneto svetainėje surinkę daugiausiai balsų, bus paskelbti ir apdovanoti lapkričio 13 d. PLC „Mega“ įvyksiančiame stilingiausio Kauno studento konkurso renginyje. Pirmosios vietos laimėtojui bus įteiktas 1 tūkst. litų vertės „Megos“ dovanų čekis. Antrosios vietos nugalėtojas galės džiaugtis 500 litų vertės „Megos“ dovanų čekiu. Jais, tik mažesnės vertės, bus apdovanoti ir likusias pirmojo dešimtuko vietas užėmę studentai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: