(c) Wikimedia commons archyvo nuotr.

Lietuvos studentų sąjungos (LSS) Tarybos nariai iš Kauno miesto studentų savivaldų kartu su Kauno meru Andriumi Kupčinsku rugsėjo 28 dieną laikinojoje sostinėje drauge apžvelgs galimų akademinės miesto plėtros ir partnerystės gaires. Susitikimą tema „Studentas-miestui,miestas-studentui“ inicijuoja LSS.

Susitikimo tikslas – aptarti galimą konkrečių veiksmų planą tema „Studentai – miestui, miestas – studentams“. Taip pat, esant abipusiam sutarimui, suburti bendrą studentų ir savivaldybės atstovų darbo grupę, kuri rūpintųsi nutartu veiksmų plano įgyvendinimu per artimiausius metus.

„Naujaisiais mokslo metais nemaža dalis abiturientų pasirinko Kauną savo akademiniu miestu. Laikinojoje sostinėje veikiančių aukštųjų mokyklų studentų atstovai mato dar neišnaudotų galimybių bendradarbiauti su miesto valdžia ir plėtoti Kauno kaip akademinio miesto idėją. Kai kuriems konkretiems pokyčiams, mūsų manymu, trūksta ne lėšų, bet konstruktyvaus dialogo ir bendradarbiavimo. Nuo to ir pradėsime“, – teigia LSS prezidentas Dainius Dikšaitis.

Susitikime planuojama aptarti galimybes įtraukti studentų atstovus į miestui aktualių klausimų svarstymą ir sprendimų priėmimą. Dėmesio taip pat bus skiriama konkrečioms akademinio jaunimo atstovų idėjoms ir pasiūlymams, kaip spręsti miesto įvaizdžio, jaunimo užimtumo ir kitas problemas.

Primename, pirmasis LSS inicijuotas susitikimas su Kauno meru bendram dialogui atrasti įvyko 2008-taisiais metais. Pokalbio metu studentai ir meras sutarė bendradarbiauti rengiant akademinio miesto dvasią formuojančius projektus, Tarptautinės studentų dienos renginius Kaune bei aptarė viešo transporto ir kitas studentų pastebėtas mieste problemas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: