Airhotel prie Kauno oro uosto - vizualizacija

Prie Kauno oro uosto priešais atvykimo terminalą pradedamos modernaus dviejų aukštų viešbučio „Airhotel“ statybos. Vienu metu jame galės apsistoti 106 svečiai. Numatomos investicijos statyboms – 1,5 milijono eurų, o viešbučio atidarymas planuojamas jau 2017-ųjų pavasarį.

Planuojama viešbutyje įrengti 53 numerius – pusėje jų bus virtuvėlės su įmontuota buitine technika, tad ilgesniam laikui apsistoję svečiai galės čia jaustis kaip namuose. Erdviame viešbučio priimamajame bus laisvalaikio zona ir baras. Automobilius svečiai galės saugiai palikti šalia įkurtoje saugomoje stovėjimo aikštelėje.

„Planavimo procesas užtruko ilgiau nei tikėjomės, bet džiaugiamės, kad pagaliau pradėsime statybos darbus. Tikimės, kad šis projektas padės pritraukti daugiau skrydžių ir Kauno oro uostas taps dar patrauklesniu,“ – sakė UAB „Airhotel“ direktorius Antanas Etneris.

„Poreikį šalia oro uosto turėti viešbutį jautėme jau seniai. Kaune vis daugėjant skrydžių toks viešbutis turėtų būti populiarus tarp keliautojų, kurių lėktuvai kyla anksti ryte arba leidžiasi čia vėlai vakare. Naujos apgyvendinimo vietos taps ypač svarbios kitų metų vasarą, kai Vilniaus oro uostas užsidarys kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai, o didžioji dalis aviakompanijų skrydžius perkels į Kauno oro uostą,“ – teigė Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

„Airhotel“ plotas – 1314 kvadratinių metrų. Jo projektą parengė Rimanto Giedraičio architektų kompanija „Giedraitis & Architektai“. Dviejų aukšto pastato fasadas kuriamas iš metalo kompozito plokščių, į antrą aukštą viešbučio svečius kels erdvus stiklinis panoraminis liftas.

Klientų patogumui numatoma, kad visi „Airhotel“ kambariai turės privačius vonios kambarius, kondicionierius, plokščiaekranius televizorius, plaukų džiovintuvus ir kitas būtinas priemones, juose veiks belaidis interneto ryšys.

Airhotel prie Kauno oro uosto - vizualizacija

Airhotel prie Kauno oro uosto – vizualizacija

„Airhotel“ kambarius bus galima užsisakyti tiek viešbučio registratūroje, tiek naudojant populiariausias pasaulines viešbučių rezervacijos sistemas.

Apie Kauno oro uostą

Kauno oro uostas priklauso tris oro vartus Vilniuje, Kaune ir Palangoje jungiančiam Lietuvos oro uostų tinklui. Per 2015 metus jie aptarnavo 4,2 milijono keleivių. Vasaros sezono metu iš Lietuvos oro uostų 19 aviakompanijų skraido 65 kryptimis į 54 miestus 26 šalyse Europoje ir už jos ribų, o šalies pasiekiamumą dar labiau didina daugiau nei 7 užsakomųjų skrydžių bendrovės. Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5 proc.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: