Spalio 19 dieną, 18 val. viešbutyje “Daugirdas” (T.Daugirdo g. 4) vyks jau trečioji atvira “Kauniečių tribūnos” diskusija tema: “Senamiesčio atgaivinimo sėkmės istorija”.

“Kauniečių tribūnos” svečias – Vidimantas Žekas, dviejų prestižinių Kauno viešbučių “Daugirdas” ir “Perkūno namai” direktorius ir savininkas. Jis yra žinomas ir sėkmingas verslininkas, vienas iš rotušės bendrijos įkūrėjų, nuolat iniciuojantis ir kovojantis už Kauno miesto senamiesčio atgaivinimą bei jo vystimą.

Planuojama diskusijos trukmė – 1,5-2 val. Renginys yra viešas ir nemokamas, o organizatoriai laukia visų aktyvių kauniečių ir miestu besidominčių piliečių.

“Kauniečių tribūna” – tai aktyviausių Kauno visuomenės piliečių, politikų, verslininkų, kultūrinio gyvenimo atstovų diskusijos su kauniečiais įvairiose Kauno miesto viešosiose erdvėse. Kas dvi savaites su kauniečiais susitikti pakviesime vis kitą iškilų kaunietį pasidalinti mintimis apie Kauno vystymosi tendencijas, miesto kultūrinį, akademinį gyvenimą. Į diskusijas bus įtraukti labai įvairūs pranešėjai, siekiant pažvelgti į Kauną, šio miesto galimybes ir iššūkius, kuo platesne perspektyva.

“Kauniečių tribūnos” organizatoriai Viešoji Įstaiga “Verslo iniciatyva”. Detalesnę informaciją apie renginį galite gauti tel. 867813788 arba el.paštu karolis@vini.lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: