(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Lietuvos dailininkų sąjungos Pamėnkalnio galerijoje balandžio mėnesį vyks tradicinė karikatūrų paroda. Šios parodos Lietuvoje organizuojamos nuo 1968 metų, o parodos atidarymo šventė kasmet rengiama balandžio 1 dieną.

„Šių metų parodos tema – „Apie krepšinį – linksmai“. Dailininkai su šypsena, ironiškai, linksmai, kartais kandžiai ir kritiškai pažvelgė į populiariausią sporto šaką Lietuvoje – krepšinį. Darbuose atsispindi ne tik būsimo 2011 metų Europos krepšinio čempionato tema, bet ir Lietuvos krepšinio istorija, iškiliausi krepšininkai, krepšinio puoselėtojai, krepšinio visuomenė“, – sakė Nacionalinės karikatūristų asociacijos „Humor Sapiens“ pirmininkas Šarūnas Jakštas.

Parodai 34 autoriai iš visos Lietuvos pateikė 147 darbus. Vertinimo komisija atrinko geriausius ir parodoje bus galima pamatyti 113 karikatūrų. Slaptu balsavimu vertinimo komisija atrinko tris karikatūrų parodos nugalėtojus, kurie bus paskelbti parodos atidarymo metu. Be to, vienam iš parodoje dalyvaujančių karikatūristų bus įteiktas Lietuvos karikatūrų portalo caricatura.lt prizas.

Paroda veiks visą balandžio mėnesį. Lietuvos karikatūristai ir Nacionalinė karikatūristų asociacija „Humor Sapiens“ kviečia užsukti į karikatūrų parodos atidarymą ir kartu švęsti tarptautinę melagių ir juoko dieną.

Žadama, jog parodos eksponatus išvys ir kitų miestų gyventojai, tad lauksime šios parodos ir Kaune.

Parodos atidarymas Vilniuje, „Pamėnkalnio galerijoje“ balandžio 1 d., 16 val.

Paroda vyks: 2011 balandžio 1 – 30

Pamėnkalnio g. 1/13, Vilnius

Tel./faksas 262 4552, info@galerija-lds.lt
Darbo laikas: I–V 10.00–18.00, VI 10.00–16.00

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: