(c) Promostar archyvo nuotr.

Jau po kelių savaičių Laikinojoje sostinėje įvyks tikra ugnies fiesta danguje ir muzikos fiesta ant žemės. Spalio 2 d. Kauno klubas „Combo“ visus pakvies į didelę miesto šventę „Fejerverkų šou“. Tą vakarą klubo prieigose, Nemuno pakrantėje, pirotechnikos meistrai danguje pademonstruos su muzika harmoningai suderintą ugnies spektaklį.

Renginyje pasirodys šiandien vieni populiariausių Lietuvos dainininkų Mantas Jankavičius bei Marijonas Mikutavičius, o taip pat du muzikiniuose televizijos realybės šou išgarsėję dainininkai – seksualioji Šorena bei energingasis Justas. Viskam vadovaus renginio vedėjas Jonas Radzevičius.

Atlikėjai atskris malūnsparniu ir atplauks laivu

Spalio 2-osios vakarą, stebint žiūrovams, Nemunu į renginį laivu atplauks Mantas kartu su jau nebeatskiriamais „Gyčio Ivanausko teatro“ šokėjais. Išsilaipinę prieplaukoje jie čia surengs išties linksmą gyvą koncertą, kurio metu pristatys naujausią savo programą „Čiuožki“. Teatralizuotame savo pasirodyme Mantas atliks keliolika kūrinių, tarp kurių bus ne tik lietuviškaisiais superhitais tapusios dainos „Stok“ ir „Čiuožki“, bet ir keletas dar negirdėtų dainų.

Po žaismingojo Manto koncerto, kaip tikra Holivudo žvaigždė, į krantinę malūnsparniu atskris Marijonas Mikutavičius. Netrukus jis taip pat lips ant scenos ir kartu su savo grupe atliks gyvo garso programą. O ugnies šventės pradžioje publika išgirs geriausius Justo ir Šorenos kūrinius.

„Kaunas to dar nematė“

„To kauniečiai ir miesto svečiai dar nematė“, – tikina renginio organizatoriai. „Fejerverkų šou“ pagrindinėmis muzikinėmis žvaigždėmis taps šiandien pilnutėles sales renkantys bei svarbiausiose šventėse koncertuojantys Mantas ir Marijonas. Bet muzika čia – tik maža šventės dalis. Išskirtinio renginio centre – surežisuotas ugnies, šviesos ir fejerverkų šou. Renginio žiūrovai regės pagal muziką šokančias ugnies liepsnas bei šviesos ir garso harmoniją,“ – tęsia jie.

Iki smulkmenų suderintame renginyje po Justo ir Šorenos pasirodymų, pasitinkant atlikėją Mantą bei jo „čiuožikus“, įvyks pirmasis fejerverkų šou. Iš sraigtasparnio išlipusį Marijoną Mikutavičių į sceną lydės antrasis fejerverkų šou. O grojant populiariojo dainininko finalinei dainai „Trys milijonai“ prasidės paskutinis grandiozinis fejerverkų ir ugnies šou. Anot, renginio organizatorių, dangų raižys ugnies liežuviai, dūks blizgus sniegas bei ugninės dangaus gėlės.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: