(c) KaunoŽinios.lt archyvo nuotr.

Artėjant naujojo sezono startui ŪBIG valdomas Kauno „Žalgirio“ klubas rikiuoja ne tik krepšininkų, bet ir rėmėjų gretas. Atnaujintame 2009-2010 m. sezono „Žalgirio“ rėmėjų sąraše galima išvysti ir ne pirmus metus žalgiriečius remiančias įmones, ir neseniai prie „Žalgirio“ draugų šeimos prisijungusias kompanijas.

„Po sudėtingo praėjusio sezono malonu matyti nemažėjančias „Žalgirio“ rėmėjų gretas. Vertiname visų paramą: nuo didžiausios iki mažiausios, – rėmėjų gausa džiaugėsi Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo generalinis direktorius Paulius Motiejūnas. – Nenorėčiau užbėgti įvykiams už akių, tačiau tikimės, kad netrukus rėmėjų sąrašas taps dar ilgesnis – prie pabaigos artėja derybos su dar keletu įmonių.“

„Žalgirio“ gen. direktorius pridūrė, kad rėmėjų indėlis turi tiesioginės įtakos komandos rezultatams. „Šiais laikais parama, gaunama iš rėmėjų, yra pagrindinis profesionalaus sporto variklis. Krepšininkai, jausdami finansinį stabilumą, kurį suteikia mūsų rėmėjai, gali nekliudomai koncentruotis į krepšinį. Todėl už komandos pergales esame dėkingi ne tik tai žaidėjams ir treneriams, bet ir rėmėjams, be kurių pagalbos laimėjimų būtų neįmanoma pasiekti“, – sakė P.Motiejūnas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: