(c) kaunas.lt archyvo nuotr.

Vilnius, 2010 m. rugsėjo 13 d. – Pasaulio vyrų krepšinio čempionato bronzą iškovojusi Lietuvos rinktinė šiandien bus iškilmingai sutikta Vilniaus Rotušės aikštėje. Vilniaus tarptautinio oro uosto teritorijoje pasitikti krepšininkų nebus galima.

Iškilmingos sutiktuvės Rotušės aikštėje prasidės 21 val. Jas tiesiogiai transliuos TV3 televizija. Taip pat bus surengtas televizijos tiltas su Vilniaus oro uostu ir atviru autobusu, kuriuo rinktinė važiuos į Rotušės aikštę.

Lėktuvas, gabenantis Lietuvos rinktinę iš Stambulo, leisis Vilniuje apie 21.30 val. Tiesiai iš lėktuvo krepšininkai sės į atvirą autobusą ir išvyks į Rotušės aikštę. Pakeliui autobusas važiuos pro Gedimino prospektą. Pasveikinti grįžtančius Lietuvos rinktinės vyrus Gedimino prospekte bus galima atkarpoje nuo Nepriklausomybės iki Kudirkos aikštės.

Prieš sutiktuves ir jų metu eismas Vilniaus Senamiestyje bus ribojamas. Žmonės, norintys pasveikinti Lietuvos krepšinio rinktinę, savo automobilius galės statyti automobilių stovėjimo aikštelėje prie Seimo Sporto rūmų aikštelėje, prie Operos ir baleto rūmų ir Tymo kvartale Aukštaičių gatvėje.

Siekiant išvengti spūsčių, Vilniaus miesto savivaldybė ir policija rekomenduoja sutinkančiuosius naudotis visuomeniniu transportu.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: