(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Gyvendamas savo neilgą ir nenuobodų gyvenimą, turiu pripažinti, jog nemažą laiko dalį praleidžiu stebėdamas žmones. Kodėl? Nežinau. Tai taip pat nepaaiškinamas dalykas, kaip ir šviesoforo stebėjimas, jį jau pravažiavus. Ar jau mirksi? Ar dar būčiau spėjęs, jei būčiau atvažiavęs didešimt sekundžių vėliau?..

Beje, stebėdamas, įgaunu neblogos praktikos, matau kitų daromas klaidas ir darau įvarias interpretacijas, kurios laikui bėgant vis tobulėja ir tampa teisingais spėjimais.

Labiausiai mėgstu stebėti poras bei jų santykius, o jas netgi galima suskirstyti į keletą tipų:

Vaikinas ir mergina paprasti, susikaustę netgi būdami dviese. Požymiai: Nuolat susikibę rankomis, kalba apie maisto racioną ar namų darbus. Stebėtinai panašūs sutapimai (abu mėgsta geltoną spalvą (kitą dieną vaikinas nelauktai ryši geltoną šaliką, taip padarydamas merginai įspūdį)) yra jų santykių ašis ir pagrindinė esmė. Dažnai baigiasi vedybomis arba greitu išsiskyrimu, supratus, jog yra ir daugiau mėgstančių geltoną spalvą. Galimas ir kitas variantas, kai mergina tampa Rihanos albumo pavadinimo gyvu pavyzdžiu („Good girl gone bad“).

Vaikinas lytinių santykių maniakas (dažniausiai heteroseksualių pažiūrų) – mergina to nepatyrusi. Požymiai: Vaikinas nuolat kalba apie tą patį. Mergina klauso. Baigtis aiški – bet kuriuo atveju ji lieka viena.

Vaikinas nėra Bradas Pittas, tačiau jo tėvas yra. Mergina džiaugiasi sėdėdama naujame visureigyje ir myli jį (vaikiną ar džipą – štai kur klausimas). Po tėvo dovanotos kelionės sūnui ir jo mylimajai į Seišelių salas, mergina supranta, jog pinigai dar nėra viskas. Suvilioja tėvą.

Vaikinas ir mergina būna kartu, bet nedraugauja. Tai daugiausia konfliktų keliantys santykiai, dažnos temos – neištikimybė bei „kodėl žiūrėjai į jos krūtis“ bei „norėtum, kad mano bicepsas irgi toks būtų?“. Baigiasi tokios draugystės, kažkam tarus: „bet juk mes nedraugaujam.“.

Atvirkščias variantas. Pora draugauja, bet nebūna kartu (internetinė draugystė). Baigtis.
Vadinamoji „akvariumo“ (laimei šiame realybės šou nedalyvauja Agnė, su kuria susitikime virtuvėje) draugystė. Pora atsiriboja nuo visų buvusių draugų, kartais užsuka į akropolius pasilinksminti. Baigtis dažniausiai gan liūdna, seka vaikino ašaromis prie buvusių draugų ir prašymu priimti į savo ratą. Merginoms? Kyla įtarimas, jog gali pasireikšti kleptomanijos simptomai…

Vaikinas sportininkas (arba mėgsta PATOGIĄ aprangą), tuo tarpu mergina – modelis ir miesto gražuolė (mėgsta makiažo kaukes bei dažnai sukelia nepatogumus savo vaikinui, kai jis ją supainioja su milijonu tokių pačių asmenybių). Baigiasi santykiai dažniausiai dėl rimtų priežasčių – mergina neparašo vaikinui į forumą, nelauktas nėštumas arba merginai nustatomas mirtinas girtumas. Beje, itin audringi kivirčai. Nemaža savižudybės tikimybė.
Etikečių porelė. Armani, Fekali, visa kita, dažniausiai susispažįsta ir išsiskiria viešajame transporte.
Bukoji pora. Abu gauna atskirą „Žmonių“ prenumeratą.

Menininkų pora. Jų draugystė yra panaši į aprangą. Keista, bet įdomi, ko nepasakysi apie įsimylėjėlių pokalbius. Viskas taip idiliškai skendi meilės sąvokos idiotiškume bei nihilistiniame prade..
Vienos asmenybės draugystė, dar vadinama „Siamo draugyste“. Tai fazė, kai pora susitapatina į vieną branduolį, palenda po viena membrana bei galiausiai susikuria bendrą facebook ar skype vartotoją. MES. Belieka laukti pabaigos.

Ateities kūrėjai. Jie svajoja apie didelį namą, penkis vaikus (neretai iš anksto suplanuojami vardai) ir panašius dalykus. Vaikinas permiega su merginos geriausia drauge, seserimi bei mama. Ji jam atleidžia – svajonės tam ir yra, kad jas pildyti..

Zuikis ir Meškinas. Pora, kuri žino daugiau epitetų (pakankamai gėdingų pašalinei ausiai) nei A. Smetona (jei žinote tik vieną Smetoną – patartina „išsigūgilnti“.)

Laiminga pora. Draugystė, kurios neardo maži ir dideli barniai, o aplinkiniai žmonės slapta pavydi puikių santykių. Dažnai pasižymi tolerancija ir realybės suvokimu. Taip pat, dažnu draugų klausimu „Kaip tavo žmona?“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: