© Haruhiko Kawaguchi nuotr.

Japoniją dažnai užvaldo įvairios manijos bei pamišimai.

Anksčiau rašėme apie tai kaip japonų moksleivės įvaldė antgamtiškas super jėgas ar poreles kurios fotografuojasi lyg mėsinės produktai įpakuoti vakuume.

Šį kartą Tokijuje gyvenantis japonas fotografas Haruhiko Kawaguchi fotografuoja poras jų namų voniose.

“Manau, kad vonia yra viena intymiausių vietų namuose, todėl ši vieta iššaukdavo modeliuose drovumą bei sudarydavo darbo vietoje itin unikalią atmosferą” – teigė kūrėjas.

Meilės ir tarpusavio santykių motyvai dominuoja Haruhiko fotografijos projektuose. Tiek voniose susispaudusios, tiek platiko maišuose susirangusios poros simbolizuoja ribų ir artumo meilėje temas. Bežiūrint į šias fotografijas, kuriose porose esančių žmonių kūnai tarsi persipynę, kyla klausimas: “Kuris kūnas vieno įsimylėjėlio, o kuris jau kito?”. Kitas įdomus klausimas būtų: “Ar egzistuoja ribos tarp įsimylėjusių žmonių, ar jie tiesiog yra ribojami aplinkinio pasaulio?”, šiuo atveju – riba yra vonia.

Tikimės, jog jums patiks Haruhiko įamžinti įsimylėjėliai!

© Haruhiko Kawaguchi nuotr.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: