„Kongos“ – originalumo ir naujovių švyturys, kurių kūriniai neprimena trumpalaikio ir tendencingo skambesio. Viso pasaulio publiką sužavėjęs brolių kvartetas, išsiskiria savo eklektišku roko, alternatyvios muzikos ir afrikietiško ritmo mišiniu. Iki šiol savo publiką džiuginanti grupė nuolat plečia savo muzikines ribas, kurios pasižymi savitu, giliu, unikaliu ir visuotinai patraukliu skambesiu.
Muzikos industrijoje yra daugybė grupių, tačiau tik kelioms iš jų pavyko atrasti tokią nišą kaip grupei „Kongos“. Ši brolių grupė, kurią sudaro Dylan, Danny, Jesse ir Johnny Kongos, sužavėjo viso pasaulio klausytojus savitu skambesiu ir unikaliu požiūriu į muziką. Gimę Pietų Afrikoje, dainininko ir dainų autoriaus John Kongos šeimoje, broliai sklandžiai sujungė savo šaknis su moderniuoju roku ir sukūrė skambesį, kuris išsiskiria šiuolaikiniame muzikiniame fone.
Grupė “Kongos” geriausiai žinoma dėl savo eklektiško gebėjimo maišyti roko, alternatyvios muzikos ir kvaitą – žanrą, kilusį iš Pietų Afrikos. Gaivų ir unikalų grupės skambesį kuria akordeono garsai, veržlus ritmas ir galingos harmonijos mišinys. Jų hitas „Come with Me Now“, kuriame skamba akordeono motyvai ir užkrečiantis ritmas, yra šio derinio pavyzdys, ir tai jiems atnešė tarptautinę šlovę. Daina užėmė pirmąją vietą „Billboard Alternative Songs“ dainų sąraše ir tapo pagrindiniu roko hitu radijo stotyse visame pasaulyje.
Kongos kelionė į sėkmę nebuvo tokia paprasta kaip įsivaizduojama. Iš pradžių grupei sunkiai sekėsi įsitvirtinti muzikos industrijoje, tad 2007 m. jie išleido savo debiutinį albumą pavadinimu „Kongos“. Tačiau tik 2012 m. išleidę antrąjį albumą „Lunatic“ („Lunatikas“) jie sulaukė didelės sėkmės. Albumas, į kurį įtrauktas kūrinys „Come with Me Now“, parodė jų, kaip muzikantų, augimą ir gebėjimą kurti populiarias dainas. Po kelerių metų, 2016 m. jie išleido dar vieną albumą „Egomaniac“ („Ego maniakas“). Po albumo išleidimo, siekdami nudžiuginti savo gerbėjus, vėliau jie surengė turą, kurio metu pasaulis galėjo išgirsti jų naujuosius kūrinius gyvai. Grupė Kongos yra išleidusi nemažai kūrinių, kurie puikiai reprezentuoja jų muzikinę evoliuciją, o jų gebėjimas sujungti įvairius žanrus savo muzikoje, atspindi jų įvairiapusiškumas.
Kuriant sėkmingą grupę kartu su kitais žmonėmis, gali būti didžiulis iššūkis, kuris reikalauja ypatingo gebėjimo būti atviru kitų idėjoms ir mokėti priimti kompromisus. Grupės puoselėjimas, kurią sudaro broliai, seserys ar artimi žmonės, gali būti dar sudėtingesnis, tačiau broliai iš grupės Kongos sugebėjo įrodyti, kad tai nėra taip sudėtinga kaip gali atrodyti. Augdami muzikalioje šeimoje, broliai puikiai suprato vienas kito stipriąsias ir silpnąsias puses, tačiau bendra istorija leido jiems kurti muziką. Stiprus broliškas ryšys nėra vienintelis aspektas skiriantis grupę nuo kitų muzikinių grupių. Be gebėjimo įtraukti daugiakultūriškumą į savo muziką, jų gyvo garso pasirodymai yra dar vienas jų išskirtinumas. Energingi pasirodymai scenoje, į kuriuos įtraukiami sudėtingi vizualiniai elementai, sukuria svaiginančią patirtį savo gerbėjams.
Muzikos industrijoje, kurioje dažnai dominuoja tendencijos arba komercinis spaudimas, grupė Kongos liko ištikimi savo šaknims ir toliau plečia savo skambesio ribas. Noras eksperimentuoti ir diegti naujoves, išlaikant savo autentiškumą, leido jiems tapti išskirtiniais šiuolaikinės roko muzikos atstovais. Kongos – tai ne tik grupė, bet ir stipraus broliško ryšio ir universalios muzikos įrodymas. Unikalus žanrų derinys ir energingi pasirodymai, leidžia šiai grupei sužibėti ryškiau kitų kūrėjų tarpe.