„Facebook“ nuotr. / Viktorija Budrytė Švedijoje susituokė su savo širdies drauge švede Marina Melody Winnersjo.

Europos sąjunga atveria lietuviams galimybes, kurios kol kas nėra pasiekiamos mūsų šalyje. Viena iš santuokos su ta pačia lytimi galimybe pasinaudojusių pirmųjų lietuvaičių iš Plungės kilusi sportininkė Viktorija Budrytė (g.1989 m.)

Lietuvos futbolo rinktinės žaidėja Viktorija Budrytė Švedijoje, kur vienos lyties santuokos įteisintos nuo 2009-ųjų,  susituokė su savo mylimąja švede Marina Melody Winnersjo.

Šia žinia sportininkė pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“. Prie iškalbingos nuotraukos pasirodė prierašas: „Ką tik susituokusios“.

Po besibučiuojančių lietuvės ir Marinos Melody Winnersjo, pasipuošusių baltomisvestuvinėmis suknelėmis, Facebook įrašu pasipylė sveikinimai.

Švedijoje rungtyniaujanti lietuvė ir švedė draugavo ne vienerius metus.

Po santuokos moterys savo vardus papildė viena kitos pavardėmis ir tapo Viktorija Budryte Winnersjö bei Marina Budrytė Winnersjö.

Sveikiname naują šeimą!

Viktorija Budryte

„Facebook“ nuotr. / Viktorija Budrytė (dešinėje) su savo išrinktąja švede Marina Melody Winnersjo.

LLF

 Viktorija Budrytė Winnersjo (pirma iš kairės) / V. Knyzelio / LFF nuotr.

Taip pat skaitykite: Nuoširdi senyvos moters reakcija matant LGBT sužadėtuves

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: