Ramona Agruma ir Rebel Wilson / Instagram archyvo nuotr.

Praėjusią savaitę, aktorė Rebel Wilson paskelbė „Instagram“ įrašą, kuriame ji rašė: „Maniau, kad ieškojau Disnėjaus princo, bet turbūt, visą tą laiką, man reikėjo Disnėjaus princesės“. Nuotraukoje buvo matyti kartu su savo mylimąja Ramona Agruma. Ji pridėjo poros širdies jaustuką, vaivorykštę ir grotažymę #LoveIsLove.

Šis įrašas buvo pirmas kartas, kai Wilson aiškiai patvirtino savo santykius su Agruma, kuri yra drabužių prekės ženklo ,,Lemon Ve Limon“ įkūrėją. Kovo mėnesį, Rebel ir Agruma kartu pasirodė „Vanity Fair“ Oskarų vakarėlyje. Per pastaruosius kelis mėnesius, Agruma dažnai buvo pastebima Wilson „Instagram“ paskyroje. Panašu, kad moterys šventė ir Valentino dieną, kovo mėnesį – Rebel gimimo dieną bei gegužę – Wilson ,,Netflix“ filmo „Senior Year“ sėkmę.

Apie savo santykius, aktorė papasakojo žurnalui „People“, ji atskleidė, kad po išbandytų pasimatymų programėlių, ji su savo dabartine partnere susipažino senoviniu būdu. „Kelias savaites prieš susitikimą kalbėjomės telefonu“, – gegužę, žurnalui sakė ji. „Tai buvo šiek tiek senamadiška, bet labai romantiška.“

Kodėl aktorė apie savo santykius su moterimi prabilo tik dabar? Pasirodo, tai galėjo būti ne visiškai laisva jos valia. Praėjus vos kelioms dienoms po Wilson pranešimo, „The Sydney Morning Herald“ paskelbė įrašą, kuriame teigiama, kad portalas planavo pranešti apie Wilson santykius su Agruma.

Žurnalistas Andrew Hornery susisiekė su Wilson, norėdamas pakomentuoti ir suteikdamas jai dviejų dienų laikotarpį, per kurį ji turėtų atsakyti prieš paskelbiant. „Tai didžiulė klaida“, – sakė žurnalistas. Jis tvirtino, kad „mažai tikėtina“, jog aktorė „būtų patyrusi diskriminaciją“.

Panašu, kad Wilson patvirtino, jog tai nebuvo jos pasirinkimas. Gerbėjai, žurnalistai ir net vienas iš anoniminių laikraščio darbuotojų kritikavo „The Sydney Morning Herald“ už tokį jų žurnalisto elgesį. Jie kaltino laikraštį, grasinus atskleisti Rebel asmeninio gyvenimo detales be jos sutikimo.

Redaktorius Bevanas Shieldsas atsakė į neigiamas visų reakcijas, teigdamas, kad jų įžymybių naujienų rubrikos žurnalistas, susisiekė su Wilson ir „būtų uždavęs tuos pačius klausimus, jei naujasis aktorės partneris būtų vyras“.

Po atsakomųjų reakcijų, redakcija parašė atsiprašymo tekstą, atsiprašydama už šią istoriją. „Kaip gėjus, aš puikiai suprantu, kaip stipriai kenkia diskriminacija. Paskutinis dalykas, kurį aš kada nors norėčiau padaryti, tai sukelti tą skausmą kitam. Jis pripažino, kad laikraštis „netinkamai išsakė savo požiūrį“. „The Herald“ pašalino pradinį Hornery įrašą ir pakeitė jį į atsiprašymo tekstą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: