Svetlana Tichanovskaja / FB.com archyvo nuotr.

Sekmadienį vykusiuose Baltarusijos prezidento rinkimuose dalyvavusi, ir galimai juos laimėjusi Svetlana Tichanovkaja šią naktį pasitraukė į Lietuvą, tą socialiniame tinkle “Twitter” patvirtino Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

S. Tichanovskaja ir jos šalininkai atsisako pripažinti Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos pergalę prezidento rinkimuose. Moteris laiko save rinkimų nugalėtoja ir ragina Alesandrą Lukašenką pasitraukti. Baltarusijoje vyksta protesto akcijos prieš rinkimų rezultatų klastojimą, mažiausiai vienas žmogus žuvo.

Neapsikentę blogėjančios situacijos baltarusiai susitelkė aplink politikos naujokę Svetlaną Tichanovkają, kuri nusprendė kandidatuoti po to kai jos vyras žinomas tinklaraštininkas S. Tichanovskis buvo suimtas ir prarado galimybę įsiregistruoti į kandidatus. Akivaizdus palaikymas šiai kandidatei buvo neįprastas šalyje, kur lyderio priešininkai nuolatos patiria susidorojimus. S. Tichanovskaja neišvengė rėžimo spaudimo, Prezidentas Lukašenka visą laiką Tikhanovskają laikė kaip „vargšę mažą mergaitę“, kuria manipuliuoja užsienio „lėlių meistrai“.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: