Tiems, kurie nesijaučia suaugę bei negali nuraminti savo „vidinio vaiko“, fotografas Felix Hernandez Rodriguez siūlo pasidairyti po savo savo pasaulį.

Savo fotografijoje, kurią Felix vadina Dreamphography (liet. svajų fotografija), jis išryškina fantastinį ir sudėtingą išskirtinių momentų grožį, kuriuo jis kuria nepakartojamus įsivaizduojamus pasaulius. Menininkas teigia: „Aš tuo tikiu. Manau, jog svajonės, mintys bei įdejos yra kelias į stebuklingą kūrybos pasaulį.“

Fotografijų serijoje autorius vaizduoja išskirtinių filmo „Žvaigždžių Karai“ personažų Stormtroopers, gyvenimo scenas.

Vienoje iš jo stulbinančių nuotraukų matomi trys, jau minėtieji, personažai, stovintys audroje, vienas iš jų, atitolęs nuo kitų, šaudo ginklu. Tačiau scena yra atitolusi nuo įprastų, sukrėčiančių karo vaizdų, kuriuose esame pripratę matyti kareivius. Užfiksuotas momentas pilkas bei tamsus, bet tuo pačiu metu lengvas bei intymus.

Tokios nuotraukos priverčia susimątyti, ar šie veikėjai gali išreikšti painias emocijas, juo labiau būti žaismingi? Tokiu būdu fotografas netgi prieštarauja originaliai jų sukūrimo įdėjai, jog jie automatizuoti, į žmones panašūs klonai, kurių paskirtis yra specifinė bei brutali.

Visos Felix nuotraukos akcentuoja jausmų bei patirčių sluoksnius. Pripildytos išskirtinių vaizdų, blunkančio mėlyno dangaus, sniego apsuptų pasaulių, paliestų mėnulio, visos nuotraukos primena svajones, kurios perkelia mus į alternatyvią fantazijos erdvę, kurioje personažai tyrinėja ir netgi žaidžia.

rodriguez_trooper2

rodriguez_trooper11

rodriguez_trooper8

stock-photo-98396381

rodriguez_trooper4

rodriguez_trooper9

rodriguez_trooper13

Video įrašas apie tai kaip kuriami šie vaizdai:

Taip pat skaitykite: Menininkas šimtus valandų kuria hiperrealistinius portretus, naudodamas Renesanso techniką

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: