Nuotrauka iš renginio Facebook puslapyje

Tarptautinis Daegu tapybos ant kūno festivalis (ang.”Daegu International Bodypainting Festival” ) kasmetinė menų šventė organizuojama Pietų Korėjoje ir suburianti talentingiausius menininkus iš viso pasaulio. Renginio metu pasineriama į įvairiausias fantazijas išlaisvinant unikaliausias idėjas, kurių dėka gyvas kūnas yra naudojamas kaip drobė perteikianti savitą meną.

Skirtingose kategorijose besivaržantys menininkai įspūdingai gebantys sujungti makiažą bei kostiumus į vientisą meno kūrinį, siekia pačių kūrybiškiausių rezultatų. Būtent dėl šios priežasties renginys yra plačiai paplitęs fotografijos mylėtojų tarpe.

Šou pirmąkart įvykęs prieš 10 metų, šiemet rugpjūčio mėnesio 25-ą ir 26-ą dienomis, vienijo įvairaus plauko artistus su „meilės“ tematika ir fantazijos elementais, bei šansu laimėti iki 9000 JAV dolerių. Apdovanojimai buvo dalinami už geriausią kūno tapybą, fantastiškiausią makiažą ir geriausiai atrodantį modelį. Trofėjai neaplenkė ir antros bei trečios vietos laimėtojų. Šiais metais festivalyje dalyvavo 64 komandos iš 14 pasaulio šalių.

Organizatoriai taip pat siūlė išbandyti nemokamą veido tapybą bei nagų dailę, tokiu būdu įtraukiant kiekvieną atvykusį į renginio atmosferą. Autorių dėka svečiai mėgavosi garsių dainininkų pasirodymais, galėjo pasigrožėti įvairiais spektakliais, šokiais, magų triukais ir nuotaikingu fejeverkų šou.

„Didžioji dalis atvykusių menininkų yra savo srities specialistai. Čia stengiamės parodyti įvairių kultūrų skirtumus kuriuos įtakoja mūsų pačių bendruomenės ar asmeninės patirtys, na ir tokiu būdu bandome praplėsti kitų kultūrų suvokimą per skirtingų menininkų darbus.” – teigė vienas iš daugelio organizatorių Moon Jong-ho.

Įspūdingiausi kadrai iš šių metų tarptautinio tapybos ant kūno festivalio Pietų Korėjoje, Daegu mieste:

View this post on Instagram

A post shared by Jayden (@jaydenphotoholic) on

View this post on Instagram

A post shared by Anjelica Losk (@anjelicalosk) on

View this post on Instagram

A post shared by Jayden (@jaydenphotoholic) on

View this post on Instagram

A post shared by Jayden (@jaydenphotoholic) on

Taip pat skaitykite: Keisčiausi, nuostabiausi, žadą atimantys vaizdai Pasaulio kūno tapybos festyvalyje [FOTO]

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: