Margot Robbie / filmo "Terminal" kadras

Turbūt šioje Žemėje nėra ne tik kad komiksų gerbėjo, bet ir socialinių tinklų vartotojo, kuris nebūtų matęs įrašų susijusių su Harley Kvin manija? Šį personažą įkūnijusios aktorės repertuaras itin įvairus: nuo samdomos žudikės iki Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos I. Iš Australijos kilusi Margot Robbie (g. 1990 m.) aktorės karjerą pradėjo 2008 metais suvaidinusi seriale „Kaimynai“, o vaidinti Amerikoje pradėjo būdama 21 metų, kai atvyko į Los Andželą bei 2013 metais išgarsėjo Martin`o Scorese`es filme „Volstryto vilkas“ nusifilmuodama kartu su Leonardo DiCaprio. Žemiau pateikiame 10 filmų, kuriuose aktorė Margot Robbie atlieka įsimintinus vaidmenis.

10. Paskutinė s##### (2018) Terminal

Reikia pripažinti, kad režisieriaus Vaugh Stein‘o filmas yra gana prastai vertinamas kritikų, bet Margot Robbie jame vistiek tikrai įspūdinga. Juostoje Margot vaidina Annie – padavėja, kuri dirba geležinkelio stoties valgykloje. Filme yra pasakojamos istorija, kur herojai ir Annie gyvena dvigubą gyvenimą – visi yra samdomi žudikai, kurie vėliau tampa mirtino plano aukomis. Filmo pristatymo metu, aktorė yra pasakiusi, jog jai patinka amoraliai besielgiantys personažai, dėl jų neprognozuojamo charakterio ir gyvenimo būdo. Robi taip pat paminėjo, kad šis susižavėjimas yra dėl to, kad jų motyvai nebūtinai susiję su tuo, kas teisinga ir klaidinga, bet su tuo kas patinka jiems. Aktorės teigimu, jos suvaidinti personažai “Annie” ir “Harley Kvin” turi nemažai panašumų: abi jos žaismingos, laisvos ir piktavalės, juokaudama pridūrė, jog jos būtų geros draugės.

9. Lik sveikas, Kristopai Robinai (2016) Goodbye Christopher Robin

Simono Kurtio sukurtas filmas apie “Mikės pūkuotuko” knygų rašytojo bei jo sūnaus gyvenimą. Šis filmas – biografinė šeimos drama, kur rašytojas Alanas Aleksandras Milnis bei ponia Dorothy Daphne Milne išsikrausto iš Londono ir apsigyvena paprastame vienkiemyje, kuriame visa šeima gali ilsėtis bei rašyti knygas. Tėvai savo atžalai neskiria dėmesio, tad vaiką prižiūri mylima auklė bei jo draugija palaiko pliušiniai žaislai. Praėjus kuriam laikui, Daphne Milne grįžta į Londoną, o auklė taip pat išvyksta kelioms dienoms. Rašytojui tenka pačiam imtis auklės pareigų ir kurį laiką pabūti su savo sūnumi dviese. Būnant kartu, žaidžiant, leidžiant laiką, tėvą sūnaus fantazija įkvėpė sukurti Mikės Pūkuotuko personažą ir parašyti pirmąją knygą. Nepaisant didžiulės knygos sėkmės, tėvo ir sūnaus santykiai vėliau pašlijo. Filme Margot Robbie vaidina Alano Aleksandro Milnio žmoną Daphne Milne, kuri užsiėmusi vyro karjera, nebuvo tobula motina, neskyrė pakankamai dėmesio savo vaikui. Viename interviu aktorė Margot Robbie teigė, jog jos personažas dievino rūbus, aksesuarus bei sodininkystę, tačiau ji nebuvo pasirengusi motinystei. Apie personažą režisierius Simonas Kurtis kalbėjo: „Ponia Milne galima laikyti šeimos vadybininke. Ji skatino savo vyrą išleisti šias knygas, mėgavosi žinomumu, didžiavosi, kad yra garsaus rašytojo žmona bei jo sūnaus motina.“

8. Viskis Tango ir Fokstrotas“ (2016) Whiskey, Tango, Foxtrot

Filmas „Viskis, Tango ir Fokstrotas“ paremtas rašytojos Kim Baker knyga “The Taliban Shuffle: Strange Days in Afghanistan and Pakistan“ liet. „Talibano nuvertimas: keistos dienos Afganistane ir Pakistane”. Glenn Ficcaro ir Džonio Requa komedijoje mūsų mėgiama aktorė vaidina geriausią žurnalistės Kim Baker draugę, kurios susipažįsta Afganistane ir praleidžia didžiąją dalį laiko kartu. Margot Robbie vaidmuo suteikė pagrindinei herojei Kim Baker pasitikėjimo savimi po išsiskyrimo su savo vaikinu bei tampa jos tobula kelionių drauge. Per vieną filmo pristatymą, Margot Robi duodama interviu kalbėjo, jog jai buvo sunku įsijausti į karo korespondentės vaidmenį bei apsimesti, kad jie yra Afganistane, tuo tarpu filmas buvo filmuojamas Naujoje Meksikoje.

7. Džiunglių legenda (2016) The Legend of Tarzan

Režisieriaus David Yates filmas Džiunglių legenda, pasakoja istoriją apie Tarzano grįžimą į savo džiunglės .Šiame filme aktorė vaidina tarzano žmoną, su kurią Tarzanas išvyko gyventi į Angliją. Veiksmas vyksta 19 amžiuje Londono mieste, tačiau neilgai trukus Tarzanui vėl tenka grįžti į savo gimtąjį kraštą – Kongą, gavęs užduotį iš karaliaus Leopoldo pranešti apie Kongo plėtrą.

Margot Robi pirmą kartą ilgiau pabuvo Londone. Viename interviu juokavo, kad gyvenant Londone jai norėjosi aplankyti visus barus. Aktorei taip pat patiko, jog jai nereikėjo laikytis dietos, kuriant 19 amžiaus moters siužetą., Margot Robi vaidmuo yra vienas iš stipriausių lyginant su ankstesniais Tarzano filmuose sukurtais jo mylimosios vaidmenimis. Lyginant su kitais jos vaidmenimis šis aktorės vaidmuo itin švelnus ir moteriškas. Vis dėl to kino juosta nesusilaukė teigiamo pripažinimo iš filmo kritikų, tinklapyje “Rotten Tomatoes” buvo įvertintas 36 procentais, kas reikštų, jog šis filmas buvo laikomas prastu, tačiau aršiausi filmo kritikai aktorės vaidybai negailėjo komplimentų.

6. Susikaupk (2015) Focus

Dviejų režisierių Glenn Ficcarra ir John Requa sukurtame filme aktorė įkūnija vyrus viliojančią sukčiautoją Džesę, kuri restorane susitinka profesionalų apgaviką Nikį (vaid. Vilas Smitas) ir paprašo paslaugos – sukčiavimo pamokų. Ji tampa jo mokine ir palaipsniui jų draugystė perauga į meilę. Meilė truko neilgai ir po išsiskyrimo praėjus trejiems metams jie susitinka Buenos Airėse kur paaiškėja, jog abu yra nusižiūrėję tą pačią auką – jauną įtakingą lenktynių fanatiką. Abu konkurentai turi savo planų ir nežada trauktis, tad stoja į tarpusavio kovą. Filmo pabaigoje, abu herojai grįžta į Jungtines Amerikos Valstijas, kur buvo pagrobti Garigos mafijos vyrų. Nelaisvėje Nikis buvo sužeistas bei paguldytas į ligoninę. Šiame filme aktorė tobulai įsijautė į vaidmenį bei ypač puikiai vaidino intymiose scenose su Viliu Smitu, nepaisant to jog aktoriai jautėsi nepatogiai filmuojantis, dėl to, kad reikėjo dažnai kartoti tą pačią sceną.

5. Volstryto vilkas (2013) The Wolf of Wall Street

Martino Scorsese‘es filmas sukurtas pagal tikrąją Džordan‘o Belforto gyvenimo istoriją, tapo pelningiausiu ir nominuotas net penkioms „Oskaro“ statulėlės nominacijoms. Šis filmas tiktų tiems, kurie dievina ironiškas kriminalinės komedijas ir erotinės scenas. Filme pagrindinis personažas Džordanas Belforas tampa turtuoliu ir švaisto pinigus nerūpestingai gyvendamas. Margot Robi filme puikiai įkūnijo Džordano žmoną bet prieš gaunant šį vaidmenį, aktorė yra prasitarusi, jog atrankoje ji turėjo 30 sekundžių, kad įrodytų, jog ji verta šio vaidmens. Atrankos užduotis buvo paprasta: nustebinti komisiją aktoriniais sugebėjimais, tad trenkusi Leonardui DiCaprio per veidą Margot gavo šį vaidmenį. Po šio filmo aktorė tapo viena iš geidžiamiausių Holivude bei susilaukė daugybės užsakymų filmuotis įvairiuose filmuose. Deja, Margot Robbie nesijaučia seksualiausia ar patraukliausia Holivudo aktore, nors žiniasklaida dažnai ją taip pristato.

4. Z reiškia Zacharijų (2015) Z for Zacharian

Kas atsitiktų jeigu Žemę ištiktų didžiulė branduolinė katastrofa ir jūs taptumėte vieninteliu išgyvenusiu žmogumi? Margot Robbie personažui Anai pasisekė – ji išgyveno ir netapo vieninteliu žmogumi pasaulyje. Netikėtai ji sutinka mokslininką bei keliautoją Džoną Lūmį (akt. Chiwetel Ejiofor), kuris paranojiškai bijo radiacijos bei ieško kitų išgyvenusių žmonių. Pamažu Lūmis tampa Anos padėjėju: padeda atlikti Anai sunkius darbus bei užkuria seną, niekam nereikalingą traktorių, kurio dėka palengvėja žemės ūkio darbai. Abu tampa vis artimesni ir ruošiasi tolimesniam gyvenimui. Vaikštinėdama miške Ana sutinka dar vieną išgyvenusį, kuris tampa Džono Lūmio didžiuoju konkurentu dėl Anos dėmesio. Šį filmą galima trumpai apibūdinti kaip apokalipsinio žanro dramą, kuri labiausiai tiktų katastrofinių bei romantinių filmų gerbėjams. Aktorė Margot Robi puikiai įkūnijo 16 metės merginos vaidmenį, kurią slegia vidiniai išgyvenimai bei stiprus dievobaimingumas, kas atitolina žmonijos atsikūrimą.

3. Marija – Škotijos karalienė (2018) Mary the Queen of Scots

Tai dar tik laukiantis mūsų kino susitikimas, bet jau iš filmo anonsų matosi kaip tai bus gerai. Režisieriaus Joisie Rourk‘e naujausiame gruodį pasirodysiančiame filme aktorė įkūnys jauną karalienę – Elžbietą Pirmąją. Filmas yra sukurtas pagal tikrą istoriją, kai katalikė Marija prisiglaudžia pas Elžbietą ir supranta esanti jos belaisvė. Elžbietai Marija buvo stipri konkurentė perimti karalienės sostą, jei atsitiktų taip, kad Elžbietą nužudytų sąmokslo ar net karo metu. Per keletą metų buvo rasta įrodymų, jog Marija dalyvavo sąmoksle prieš karalienę ir 1587 metais Marijai buvo skirta mirties bausmė. Margot Robi‘os Karalienės Elžbietos Pirmosios įvaizdis atrodo įspūdingas filmo anonse, tačiau anonsas neparodė tikrosios Elžbietos asmenybės: griežto charakterio bei arogantiškumo. Margot Robi‘ei tai yra pirmas istorinis vaidmuo.

4. Savižudžių būrys (2016) Suicide Squad

Labai lauktas ir nevienareikšmiškai sutiktas Deivido Ajerio filmas, kuriame aktorės įkūnyta Harley Kvin griežia pirmu smuiku ir meta šešėlį ant kitų DC komiksų istorijos herojų, tapdama pačiu populiariausiu filmo personažu. Juostoje Harley Kvin yra ne tik tobula blogietė, bet ir Džokerio mylimoji. Komikso ekranizacijoje ristatoma jų pažintis bei Harley Kvin transformacija iš paprastos psichiatrės į pašėlusią nusikaltėlę. Filme aktorė atskleidė visą savo žavesį bei puikius aktorinius sugebėjimus, o jos vaidmuo susilaukė milžiniško gerbėjų dėmesio. Komiksų personažo Harley Kvin apranga tapo labai populiari tarp Šiurpnakčio (Helovino, dar vadinamo Šmėklinėmis) persirengėlių, o pats personažas filmui suteikė išskirtinumo ir žaismingumo, ko dažniausiai trūksta anti herojų filmuose. 2019 metais turėtų pasirodyti filmo tęsinys, kuriame aktorė vėl vaidins tą patį personažą bei galbūt filmo kūrėjai sukurs daugiau Harley Kvin ir Džokerio romantinių scenų.

1. Aš esu Tonya (2017) I, Tonya

Manote, jog sporte nėra pavojingų konkurenčių, kurios ne tik gali laimėti auksą, bet ir net sukelti skausmą? Šį filmą galima apibūdinti kaip biografinę juostą apie JAV ledo čiuožimo čempionę Tonya Harding. Veiksmas vyksta 90 – ųjų laikotarpyje: laikraščiai, televizija ir radijas giria Tonya Harding už jos pasiekimus čiuožiant ant ledo. Viskas atrodytų, lyg ir puiku, Amerika turi puikią talentingą sportininkę, tačiau dėl 1994 metais sausio 6 dieną kilusio skandalo, pagrindinės veikėjos vyras kartu su asmens sargybiniu pasamdė užpuoliką, kuris po treniruotės užpuolė Tonyos konkurentę Nancy Kerrigan. Laikui bėgant, žiniasklaidoje kyla įtarimai, kad sąmoksle prieš Nancy galėjo dalyvauti ir Tonya Harding, nuo to momento jos reputacija ir karjera žlunga. Šis filmas parodo sportininkės tikrąjį gyvenimą, kuriame aktorė Margot Robi puikiai atliko pagrindinės veikėjos Tonyos vaidmenį bei parodė čiuožėjų ant ledo užkulisius.

Taip pat skaitykite: TOP 10 geriausių Leonardo DiCaprio vaidmenų

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: