Organizatorių archyvo nuotr.

Vasario 24 d. Kauno kultūros centro „Tautos namai“ naujai įrengtame ketvirtame aukšte atsidarys vieta alternatyviems scenos menams „Šelteris“. Šioje vietoje bus laukiami scenos menininkai, kurių kūryba neįtelpa į kitų teatrų repertuarus.

„Gavome salę savo spektakliams ir edukacinėms programoms vykdyti, tačiau nusprendėme, jog turime galimybę šiek tiek išspręsti nuolatinę scenos menininkų problemą su tinkamų erdvių stoka“, – sako asociacijos „Teatronas“ pirmininkas Gildas Aleksa. Nuo atidarymo dienos „Šelteryje“ bus galima pamatyti spektaklių, pasirodymų, performansų, kurių žanras varijuoja nuo dramos, šokio, iki šiuolaikinio cirko ir performanso. Ypač laukiami bus tokie reginiai, kurių neįmanoma įsprausti į vieną žanrą.

„Teatronas“ grįžta su naujais ir jau pamėgtais spektakliais

Daugiau nei pusę metų nerodžiusi spektaklių, trupė „Teatronas“ sugrįžta šį sezoną su naujais spektakliais:

Vasario 24 d. naujos salės atidarymą pradės premjerinis spektaklis „Pasimetimas“. Specialiai tokiai progai rodomas spektaklis apima visuotinį jaunosios kartos pasimetimą ir neapsisprendimą įvairiose temose: „Ar patinka šiuolaikinis menas? Ar visi žmonės turi lygias teises? Ar kūryba yra apie save ar kitus? Ar depresija yra liga ar būsena“. Šiuo spektakliu trupė nenutolsta nuo savo tradicijų – scenoje vėl persipins improvizuoti tekstai ir autentiški žmonių pasisakymai. Nors spektaklyje netrūksta komiškų situacijų, šįkart improvizacijomis aktoriai mėgins sukurti rimtą dramą. Bus rodomi papildomi spektakliai vasario 25 d. ir kovo 31 d.

Kovo 3 d.  judesio performansas „Nutricula“ yra bulgarų režisieriaus Yaseno Vasilevo ir „Teatrono“ atlikėjo Džiugo Kunsmano bendras kūrinys. Ši lėto judėjimo studija tiria žmogaus kūną kaip svetimą tuo iškeldama klausimus apie žmogaus identitetą – kur baigiasi žmogaus kūnas ir prasideda žmogus?

Kovo 10, 17 d.  fizinė komedija „Balandis“ pagal to paties pavadinimo P. Süskindo romano motyvus. Šis komiškas pasakojimas yra apie mūsų kūnus baimės būsenoje. Spektaklyje komiškai pavaizduota vienu paprastu balandžiu sugadinta diena, o gal ir visas gyvenimas.

Daugiau informacijos teatro trupės „Teatronas“ Facebook paskyroje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: