Sigitas Parulskis. Ritos Valiukonytes nuotr.

Vilniaus knygų mugėje šiemet gausu lietuvių autorių knygų pristatymų. Leidykla „Alma littera“ kviečia į dešimt susitikimų su skaitytojų pamėgtais lietuvių literatūros kūrėjais, tarp kurių – Andrius Tapinas, dalinsiantis autografus dar dažais kvepiančiame savo pirmajame romane „Vilko valanda“, Sigitas Parulskis, kviesiantis diskutuoti holokausto tema, vystoma naujausioje knygoje „Tamsa ir partneriai“, Algimantas Čekuolis, besisvečiuosiantis su knyga „Mūsų slaptieji ir dramblys bute“ bei kiti žinomi mūsų šalies rašytojai.

Vasario 21 d., Bičiulių dieną, į susitikimą skaitytojus pakvies kunigas Julius Sasnauskas, kur kartu su literatūros kritiku, rašytoju Liudviku Jakimavičiumi pristatys naują savo knyga „Pagaunama ir nepagaunama“.

Vasario 22 d., Ilgąjį penktadienį, knygų mugėje svečiuosis žurnalistas ir debiutuojantis rašytojas Andrius Tapinas. Visi mugės lankytojai turės galimybę gauti A. Tapino autografą steampunk stiliaus romanų pradininku Lietuvoje laikomame romane „Vilko valanda“, kuriame pasakojama fantastikos elementais praturtinta Vilniaus istorija.

Vasario 23 d., kaip ir įprasta Nekasdienių pasimatymų dieną, skaitytojų lauks daugiausiai rašytojų.
Savo naująją knygą „Mūsų slaptieji ir dramblys bute“ pristatys žinomas rašytojas, žurnalistas ir keliautojas Algimantas Čekuolis. Renginį ves žurnalistas, keliautojas Vytaras Radzevičius. Tą pačią dieną rašytojai Marcelijus Martinaitis ir Viktorija Daujotytė supažindins renginio svečius su naujausia savo knyga „Sugrįžęs iš savo gyvenimo“.

Rašytojas Jaroslavas Melnikas, gyvenęs ir kūręs Prancūzijoje, pristatys savo knygą „Paryžiaus dienoraštis“, kupiną autentiškų pasakojimų, atsiminimų ir įdomių faktų apie meilės miestą, kurie paprastai netelpa į jokius turistams skirtus kelionių vadovus. Renginyje taip pat dalyvaus Luc Aubry, Prancūzijos ambasadoriaus patarėjas, o pasinerti į paryžietišką atmosferą kvies ir akordeono melodijos.

Susitikimų dieną pabaigs rašytojas Sigitas Parulskis, kviesiantis kitaip pažvelgti į holokaustą ir pabandyti pamatyti kitą jo pusę, kurią jis aprašo knygoje „Tamsa ir partneriai“.

Paskutinę knygų mugės dieną, vasario 24 d., parodos svečių lauks dar penki susitikimai su lietuvių autoriais. Rašytojai Ramūnas Karbauskis ir Loreta Kavolė pristatys savo naująją knygą „Naisių vasara“. Renginio metu žiūrovai taip pat turės galimybę susipažinti su populiariais serialo „Naisių vasara“ aktoriais ir prodiuseriais. Renginyje svečiuosis žinomas prodiuseris Rolandas Skaisgirys, o renginį ves aktorius Rimantas Bagdzevičius.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: