(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

2009 m. spalio 20–29 dienomis Ryšių istorijos muziejuje (Rotušės a. 19) Kaune realizuojamas „Antipop’s Reflections” projektas. Pagrindinė projekto idėja – pakviesti į atvirą įvairioms idėjoms erdvę žmones, suinteresuotus geriau pažinti juos supančią socialinę tikrovę. Siekiama suteikti galimybė kiekvienam pasiūlyti savo bei visuomenėje esančias ir konstruojamas mažai žinomas bei alternatyvias idėjas.

Kita, netiesioginė, projekto idėja yra supažindinti dalyvius su įvairiomis socialinėmis grupėmis, jų įsitikinimais, pasaulėžiūra ir gyvenimo būdu. Taip siekiama prisidėti prie gilesnio pažinimo, reflektuoto mąstymo ir tolerancijos alternatyvoms, skirtybėms ir pliuralizmui visuomenėje vystymo.

„Antipop’s Reflections“ organizuojamų renginių metu vyks paskaitos apie įvairius socialinius (nuo naujųjų technologijų panaudojimo komunikacijoje iki kultūros bei religijos teikiamų alternatyvų) reiškinius bei skirtingų (kartais net ir labai!) pasaulėžiūrų atstovų diskusijos.

„Antipop’s Reflections“ renginių metu Ryšių istorijos muziejuje kviečiami diskutuoti ne tik kviestiniai kalbantieji, bet ir klausytojai.

Renginiai plačiau:

Paskaitos, nagrinėjančios visuomenėje egzistuojančią šiandieninę socialinę įvairovę. Paskaitų temos: jaunimo, ekologinės, religinės ir kitos alternatyvios subkultūros, internetinių forumų, blog‘ų, socialinių tinklų erdvės ir dalyviai, šiuolaikinės ideologijos ir socialiniai mitai, popkultūros ir kitų socialinių fenomenų kritika.

Apvaliojo stalo diskusijos, kurių metu analizuojami su naujosiomis technologijomis susijusios internetinės erdvės panaudojimo komunikacijai bei su alternatyvių socialinių modelių steigimo (ne)galimybėmis susiję klausimai.

„Antipop’s Reflections“ programa

Paskaitos

2009-10-20. 17 val. Pauli Heikkilä (Turku universitetas, Suomija) “Prospective Global History? Historical topics on the Civfanatic’s Forum”

2009-10-23. 17 val. Tadas Lomanas, Laimis Žmuida „Anastasijos idėjų realizacija praktikoje“

18 val. Nerijus Čepulis OFM (Kauno Technologijos universitetas) „Šiuolaikinis religingumas“

2009-10-27. 18 val. Dywa ir fox’as (Vytauto Didžiojo universitetas) „LARP arba gyvo veiksmo žaidimai. Kas tai?“

2009-10-28. 17 val. Reda Šatūnienė (Kauno kolegija, J.Vienožinskio menų fakultetas) „Konspiracija ir sąmokslo teorijos tema filmuose“

Apvaliojo stalo diskusijos

2009-10-26. 18.00–20.00 „Šiandien gėriau kavos“. Naujosios komunikacijos: bendravimo patirtys internetiniuose forumuose, blog‘uose ir socialinio bendravimo tinkluose“. Dalyvauja internetinių forumų, blog‘ų, socialinių tinklų kūrėjai, moderatoriai bei nariai; moderuoja: Rasa Pranskevičiūtė.

2009-10-29. 17.00–19.00 „Alternatyvūs visuomenės modeliai: idėja ir jos sklaida realybėje (apie socialinės alternatyvos poreikį ir praktinį įgyvendimą)“. Dalyvauja alternatyvių bendruomenių kūrėjai praktikai, visuomenės atstovai, akademikai; moderuoja: Rasa Pranskevičiūtė.

Renginių vieta: Ryšių istorijos muziejus, Parodų salė (Rotušės a. 19, Kaunas)

Įėjimas nemokamas.

Renginių organizatorės: Rasa Pranskevičiūtė ir Gintvilė Pugačevskytė.

Renginių rėmėjas: Youth Action Fund

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: