(c) KaunoZinios.lt archyvo nuotr.

Vėjuotą pirmadienio vakarą dainingieji kauniečiai rinkosi į Laisvės al. įsikūrusį restoraną „Miesto sodas“. Čia vyko antroji Lietuvoje atranka į naująjį TV3 projektą „Chorų karai“. Kauno garbę ginsiančiam chorui vadovaus muzikinės grupės „N.E.O“ atlikėjas, prodiuseris R.Tautkus, kuris šį vakarą buvo pagrindinis komisijos narys.
Atranka prasidėjo laiku, šiek tiek po 17 val., tačiau dalyviai rinkosi jau prieš valandą, o likus pusvalandžiui iki pradžios jau driekėsi ilga eilė. Prie durų iš pradžių stovėjusiai organizatorei buvo sunku sutramdyti į jau sausakimšą restoraną besiveržiančius dainininkus, bet į pagalbą atskubėję apsaugos komandos vyrukai atstatė ramybę prie įėjimo. Patekę į vidų, atrankos dalyviai turėjo užpildyti anketą ir laukti savo eilės.
Norinčių atskleisti savo balso galimybes amžiaus diapazonas buvo ypač platus – nuo mokinuko iki brandaus amžiaus moters. Atrankos komisija išvydo ne tik labai prastų, bet ir keletą puikių pasirodymų. Viena moteris, įkvėpta šiuo metu Kaune gyvenančios atlikėjos Džordanos Butkutės, užvedė visus susirinkusius. Atrankoje taip pat dalyvavo pernai vykusio muzikos projekto dalyvė – Gabrielė. Bet vieno vakaro Kaunui nepakako, kad parodytų visus savo talentus. Preliminariais duomenimis, antroji atrankos Kaune dalis vyks rytoj (antradienį) 16 val.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: