Kaunas.lt archyvo nuotr.

Praėjusį savaitgalį „Žalgirio” arena minėjo vienerių metų gimtadienį. Šia proga kauniečiai ir miesto svečiai buvo kviečiami į Atvirų durų dieną.

Šventės atidarymo metu „Žalgirio” areną suprojektavusio Eugenijaus Miliūno, kuris dėl sveikatos problemų negalėjo dalyvauti renginyje, kolega Aurimas Ramanauskas paskelbė apie jau sukurtą arenos pavadinimo viziją.

„Bandėme sujungti dvi priešybes: ieškoti santykio su statinio architektūra ir nauja energija, kurios miestiečiai labai laukia”, – aiškino A.Ramanauskas.

„Dešimt metų vyko diskusijos, ar didelė salė bus užpildyta žiūrovais, ar tikslinga ją statyti. Per metus arenoje surengta daug renginių, ir ne bet kokių, o anšlaginių”, – pabrėžė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Visi į arenos gimtadienį atvykę miestiečiai turėjo progą išvysti informacinį filmą apie „Žalgirio” areną, kuris buvo rodomas virš pagrindinės krepšinio aikštelės kabančiame videokube. Šventės metu taip pat buvo demonstruojama paroda „Žalgirio” arenos projekto istorija”, vyko nemokamos ekskursijos po „Žalgirio” arenos užkulisius. Arenos amfiteatre savo pasirodymus surengė visas būrys jaunųjų atlikėjų bei grupių.

Šis tekstas – kaunas.lt nuosavybė. Kopijuoti ir platinti kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama!

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: